Прокуратура Сумщини спіймала митників, які сприяли незаконному розмитненню товарів

Під час планової перевірки наглядовим відомством Сумської митниці Міндоходів виявилось, що окремим підприємствам здійснювалось митне оформлення товарів із значно меншою вартістю ніж та, яка встановлювалась іншим імпортерам. Так, під час оформлення вантажу підприємець звернувся до співробітників митниці з с письмовим зверненням, аби вони «пішли йому назустріч» і знизили вартість імпорту. Службові особи, порушуючи чинне законодавство, скасували своє попереднє законне рішення про коригування митної вартості і встановили інше, більш прийнятне суб’єкту господарювання.

В інших випадках працівники митниці, достовірно знаючи, що зазначена імпортером у вантажно-митній декларації ціна товару є заниженою і не відповідає наявному рівню цін, погоджувалися із позицією імпортера.

Внаслідок таких протиправних дій державним інтересам було завдано збитків у сумі 10 мільйонів гривень у вигляді митних платежів, які не надійшли до державного бюджету України.

За вказаними фактами прокуратурою Сумської області розпочато 2 кримінальні провадження за ч.3 ст.364 Кримінального кодексу України - зловживання владою та службовим становищем працівником правоохоронного органу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов