Посадовці Сумщини під час тендеру завищили вартість послуг на ремонт автодороги майже на 2,5 мільйонів гривень

Під час проведення перевірки результатів тендеру щодо ремонту автодороги державного значення (Н-12) Суми – Полтава за рахунок коштів державного бюджету, встановлено, що даний конкурс проводився із грубими порушеннями.

Так, посадовці Служби автомобільних доріг у Сумській області, порушуючи чинне законодавство, відкрито лобіювали інтереси одного із учасників тендеру. До того ж організаторами вжито низку заходів, які забезпечили перемогу у торгах харківського підприємства «Променергобуд Україна», пропозиція якого не була найнижчою. Для цього були внесені зміни до річного плану закупівель Служби, змінена очікувана вартість закупівлі, максимально наблизивши її до суми пропозиції ТОВ «Променергобуд Україна». Водночас, пропозиція ДП «Сумський облавтодор» з найнижчою ціною, яке зареєстроване у м. Суми та здійснює відрахування податків та зборів в т.ч. до місцевого бюджету, була безпідставно відхилена суто із формальних причин.

Таким чином, дії службових осіб Служби автомобільних доріг Сумської області призвели до укладення завідомо невигідного договору із завищеною ціною майже на два з половиню мільйони гривень. За результатами перевірки прокуратурою Сумщини внесено подання з вимогою скасувати результати тендеру і розірвати договір, винних осіб притягнути до відповідальності.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов