Жителі Сумщини можуть скористатися «Особистим кабінетом виборця»

Державний реєстр виборців України запровадив у тестовому режимі новий сервіс – «Особистий кабінет виборця». Скористатися ним може кожен громадянин України через офіційний сайт Держреєстру виборців Центральної виборчої комісії (www.drv.gov.ua).

Для цього необхідно зайти на сайт у розділ «Особистий кабінет виборця» та пройти нескладний процес реєстрації. Зокрема, вказати власну електронну пошту, яка буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему, прізвище, ім'я, по батькові та дату народження. Після реєстрації виборець потрапляє до власного електронного кабінету.

Тут можна перевірити інформацію про своє включення, або ж невключення до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними. Відповідь буде надіслана на електронну пошту користувача.

Для виправлення виявлених неточностей в персональних даних сумчанам потрібно звернутися за адресою: майдан Незалежності,2, каб.89 (5-й поверх). Час роботи: понеділок-четвер – з 8.00 до 16.00, п’ятниця – з 8.00 до 17.15. Обідня перерва: з 12.00 до 13.00. Тел.: 63-29-39, 60-01-64, 63-27-19.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

Нагадаємо, що виборець, який постійно через стан здоров’я не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на звернення іншу особу, яка повинна подати документи на право представляти інтереси відсутньої особи та про незадовільний стан здоров’я відсутнього.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов