Сумський прикордонний загін інформує про внесення змін до режимів роботи місцевих пунктів пропуску

З метою недопущення занесення в Україну збудника африканської чуми свиней та на виконання протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2013 року № 53, Сумський прикордонний загін інформує, що починаючи з 20.00 (час київський) 25 вересня 2013 року до особливого розпорядження тимчасово вводиться заборона на рух транспорту у місцевих пунктах пропуску через державний кордон України, які функціонують у Сумській області.

Усі транспортні засоби, які намагатимуться перетнути українсько-російський кордон у місцевих пунктах пропуску «Грабовське» (Краснопільський район),«Володимирівка» (Сумський район), «Кіндратівка» (Сумський район), «Волфіне»(Білопільський район), «Бояро-Лежачі» (Путивльський район), «Середина-Буда»(Середино-Будський район) та «Нововасилівка» (Середино-Будський район), будуть скеровуватися у найближчі пункти пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного сполучення для проходження визначених законодавством видів контролю, в тому числі й ветеринарного.

На ділянці відповідальності Сумського прикордонного загону функціонують наступні міжнародні та міждержавні автомобільні пункти пропуску:

міжнародні – «Велика Писарівка» (Великописарівський район), «Юнаківка»(Сумський район), «Катеринівка» (Глухівський район), та «Бачівськ» (Глухівський район);

міждержавні – «Покровка» (Краснопільський район) та «Рижівка»(Білопільський район).

З усіх питань, що стосуються перетину державного кордону, громадяни можуть звернутися за телефонами безпосередньо до Сумського прикордонного загону за телефонами: 0542-671-382, 0542-671-370.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов