В Сумах відбулася презентація спецкурсу „Основи податкових знань” учням загальноосвітньої школи № 23

19 вересня 2013 року відбулася презентація спецкурсу „Основи податкових знань” учням загальноосвітньої школи № 23 м. Суми начальниками ГУ Міндоходів в Сумській області та Управління освіти та науки в Сумській області.

– Громадяни України вже цілком дозріли для того, щоб самостійно або за допомогою консультантів розраховувати свої майнові податки, – говорить Олександр Семченко, начальник Головного управління Міндоходів у Сумській області. – Вже через декілька років Ви станете саме такими.

Цьогорічною освітньою новацією для школярів стало запровадження нового спецкурсу для дев’ятикласників, де їх навчать платити податки — “Основи податкових знань”. Ця дисципліна буде поступово вводитися у навчальний курс загальноосвітніх закладів. У наступні два роки ми плануємо розширити курс і для учнів 10-х та 11-х класів. Таким чином буде запроваджена комплексна система податкової освіти у середній школі. Вона ознайомить Вас із основами податкової грамотності, їхніми правами та обов’язками як майбутніх платників податків, а також пояснює важливість оподаткування для розвитку суспільства в цілому.

Ідея щодо спеціального шкільного курсу про податки виникла ще 10 років тому. І сьогодні вона стала реальністю завдяки спільній роботі. За словами Олександра Анатолійовича, це успішний приклад ефективної синергії зусиль двох міністерств заради майбутнього України.

Міністерство доходів і зборів приділяє велику увагу популяризації знань про податки та економіку серед наших юних громадян. Це і конкурс «Податки очима дітей», і мультфільм «Країна мрій», і 234 спеціалізованих податкових класи по всій Україні.

Ми прагнемо всебічно підготувати вас, шановні школярі, до дорослого життя. Дати вам знання, як правильно заробляти та витрачати гроші.

Головне в заняттях – донести до свідомості майбутніх платників податків важливість своєчасної і повної сплати податків для зміцнення економіки держави і добробуту її громадян.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов