17 вересня – День рятівника

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.» - саме цей девіз є життєвим кредо всіх, хто працює в лавах Державної служби України з надзвичайних ситуацій. І це не просто гучні слова – це саме життя, щоденна робота і ризик. У вогонь і воду, на ректор, що вибухнув, чи у зону екологічної катастрофи – першими йдуть рятувальники – пожежники, піротехніки, водолази, кінологи тощо. Від їх мужності, професійної підготовки і фізичного гарту нерідко залежать долі наших співгромадян.

На Сумщині на захисті населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій стоять бійці пожежно-рятувальної служби, яку утворює Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області з його складовими підрозділами. Щороку за сигналом «тривога» здійснюється понад п’яти тисяч виїздів на ліквідацію пожеж, надзвичайних подій та проведення інших аварійно-рятувальних заходів. Лише в поточному році врятовано 346 людей, майже 800 будівель, більше півсотні одиниць автотракторної техніки, матеріальних цінностей на суму майже 15 млн. гривень.

Рятувальна служба Сумщини має сильні історичні корені, які беруть початок від громадських пожежних команд що вступали у двобій з вогнем, ліквідовуючи нищівні пожежі минулих століть. Крізь роки та покоління в діяльності служби залишається найголовніше – все для людей та заради їх безпеки. Ці слова щодня на практиці доводять сучасні рятувальники.

17 вересня ці сильні і відважні люди відзначають своє професійне свято. Не випадково воно припадає на день вшанування святого образу ікони Божої Матері «Неопалима Купина» - захисниці людей від вогняної стихії, яку рятувальники вважають своєю покровителькою і нерідко прибігають до її допомоги під час ліквідації складних пожеж та інших надзвичайних подій.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов