Академічна мобільність у дії: до СумДУ їдуть навчатися з Європи

Сумський державний університет прийняв студента з Португалії на навчання у рамкахміжнародного грантового проекту EMINENCEосвітньої програми ЄС «Еразмус Мундус».

Протягом навчального року Педро Патойло з Університету Порту (м. Порту, Португалія) навчатиметься на факультеті економіки та менеджменту в англомовній групі разом із українськими студентами.

Він опановуватиме 16 дисциплін, серед яких – «Економічна теорія», «Управління персоналом», «Основи менеджменту», «Фінанси та кредит», «Економіка міжнародних відносин» тощо. Його результати за підсумками року будуть зараховані на батьківщині.

«З усією відповідальністю підійшов до вибору українського вишу і обрав саме СумДУ. Ретельно вивчав інформацію про університет на англомовній версії вашого сайту, ознайомився з матеріально-технічною базою та специфікою навчання. Хочу відзначити розвиток ІТ-технологій та серйозний підхід до наукових досліджень. З перших днів (а я тут вже протягом тижня) помітив високий рівень володіння англійською мовою як викладачів, так і студентів.  Мої очікування від навчання в СумДУ – ґрунтовні знання в економічній сфері та участь у художній самодіяльності, адже я граю на гітарі та співаю», – поділився враженнями Педро.

Нагадаємо, що в липні цього року Європейська Комісія підтримала заявку СумДУ на продовження участі у міжнародному грантовому проекті в рамках програми ЄС Erasmus Mundus EMINENCE ІІ «Інтеграція сусідніх східноєвропейських регіонів через співробітництво у вищій освіті» (Integration of  Neighbouring Eastern Regions through Cooperation in Higher Education) на наступні три роки. Реалізацію проекту СумДУ розпочав у 2012 році.

До речі, цього року в СумДУ навчатимуться близько 1300 іноземних студентів, у тому числі 30 європейців (із Австрії, Норвегії, Іспанії, Польщі, Латвії, Молдови), а також молодь із США.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов