У Сумській області розпочалися триденні антитерористичні навчання

10-12 вересня цього року у Сумах та на території області відбудуться антитерористичні навчання, які проводяться під егідою центрального координаційного органу боротьби з тероризмом – Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

До навчань залучені всі регіональні суб’єкти боротьби з тероризмом: Управління СБУ в Сумській області, Управління МВС в Сумській області, обласні управління ДСНСУ, Державної пенітенціарної служби, представники органів влади та управління.

Умови навчань максимально наближені до реальних. Відповідно до завдання, правоохоронці повинні будуть виконати комплекс заходів щодо виявлення та знешкодження умовних терористів.

Протягом трьох днів суб’єкти антитерористичної діяльності протидіятимуть умовним терористичним загрозам у місцях найбільшого скупчення людей у місті та області, зокрема, у супермаркетах, адмінбудівлях, на автовокзалах, ринках та у громадському транспорті.

Управління Служби безпеки України в Сумській області сподівається, що мешканці Сумщини та гості регіону з розумінням сприймуть можливі тимчасові незручності.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов