Податок на нерухомість у Сумах: останні зміни

Державна податкова інспекція у м. Сумах нагадує, що з серпня поточного року внесені зміни до діючої редакції Податкового кодексу України в частині оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.

Відповідно до внесених змін контролюючі органи у 2013 році не нараховують податок на нерухоме майно фізичним особам і цей податок фізичними особами в поточному році не сплачується.

Змінено також термін подання декларації для юридичних осіб, відтепер податкову звітність необхідно буде надати до 20 лютого звітного року. Терміни сплати залишились незмінними – протягом 30 календарних днів після закінчення звітного кварталу.

Переглянуто розміри житлової нерухомості, щодо якої застосовуватимуться пільги. База оподаткування об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, в т. ч. їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку зменшується:

для квартир, незалежно від їх кількості – на 120 м2;

для житлового будинку, незалежно від їх кількості – на 250 м2.

Якщо власник – фізична особа і має у своєму володінні квартири та житлові будинки незалежно від їх кількості, то для розрахунку податку необхідно скласти житлову площу усіх об’єктів та врахувати пільгу у розмірі 370 м2. Якщо сумарна житлова площа не перевищує 740 м2 , податок сплачується у розмірі 1% від мінімальної заробітної плати за кожний кв. м. У разі перевищення 740 м2 сумарної житлової площі з врахування пільги у розмірі 370 м2, податок вже сплачується у розмірі 2,7% від мінімальної заробітної плати за кожний кв. м.

Для квартири (квартир), житлова площа яких не перевищує 240 м2, або житлового будинку (будинків) , житлова площа яких не перевищує 500 м2 – встановлена ставка податку у розмірі не більше 1 %.

Для квартири (квартир), житлова площа яких перевищує 240 м2, або житлового будинку (будинків) , житлова площа яких перевищує 500 м2 – встановлена ставка податку у розмірі 2,7 %.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
16:26, Вчера