• Головна
  • Іграшки на радіокеруванні: які вони бувають
Новини компаній
15:00, 29 лютого

Іграшки на радіокеруванні: які вони бувають

Новини компаній

Сучасні радіокеровані іграшки для дітей – це мрія багатьох: і не лише хлопчиків та дівчаток, а навіть і дорослих. Ще б пак! Дуже цікаво разом з друзями або рідними запускати радіокеровані гелікоптери, квадрокоптери чи машинки. І це далеко не весь перелік іграшок, якими можна керувати, використовуючи пульт дистанційного управління.

Типи радіокерованих іграшок

Нинішнім дітям доступний великий асортимент іграшок на радіокеруванні. Це може бути:

  • Наземний транспорт: легкові автомобілі, військова та спеціальна (пожежна, швидка) техніка, антигравітаційні авто (можуть їздити не лише по підлозі, а і по стінам), машинки «перевертиші» (легко долають будь-які перешкоди на своєму шляху).
Іграшки на радіокеруванні: які вони бувають, фото-1
  • Водний транспорт. Радіокеровані яхти, лайнери, катери підходять не лише для гри у ванній, а і у басейні чи природних водоймах.
  • Повітряний. Гратися з радіокерованими літаками, гелікоптерами, квадрокоптерами тощо краще не в приміщенні, а на вулиці, бо ще недосвідчений «пілот» ризикує пошкодити вдома люстру або меблі.
  • Роботи трансформери. Зазвичай роботи трансформери можуть легко перетворюватися на автомобіль. Хоча можливі і інші варіанти.
  • Тварини, комахи. На радіокеруванні можуть бути навіть іграшкові собачки, котики, жучки!
Іграшки на радіокеруванні: які вони бувають, фото-2

Радіус дії пульта управління

Для керування іграшками можуть використовуватися пульти управління, що працюють за різними принципами.

1. Радіокерування. В цьому випадку для керування іграшкою використовують радіочастоти (переважно FM-діапазон). Максимальний радіус дії такого пульта д/у може досягати понад 100 м (що дуже зручно, коли керуєш, наприклад, вертольотом чи машинкою). Деякі виробники іграшок можуть використовують одну радіочастоту для кількох іграшок.

2. Інфрачервоне управління. Воно базується на використанні інфрачервоного випромінювання. Перевага такого способу керування в тому, що на нього не впливають радіоперешкоди, а недолік – він може погано працювати під прямими сонячними променями. Радіус дії ІЧ-управління невеликий – всього 10-15 м.

3. Андроїд/IOS. Така система керування передбачає використання смартфону чи планшету з встановленим додатком як пульт дистанційного керування. Радіус дії такого керування буває різним: і 50 м, і 100 м, і навіть 300 м.

Іграшки на радіокеруванні здатні утримувати увагу дитини протягом тривалого часу. Будьте певні, радіокерована машинка, літак чи катер неодмінно будуть цікавими дитині протягом тривалого часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#радіокеровані іграшки #іграшки #розваги #радіокеровані іграшки для дітей #іграшки на радіокеруванні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...