Чи буде користуватися пільгою по земельному податку сумчанин, якому призначено пенсію за віком на пільгових умовах ?

Відповідно до п.281.1 ст.281 Податкового кодексу від сплати земельного податку звільняються, зокрема, пенсіонери за віком.

Звільнення від сплати земельного податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, встановлено у п. 281.2 ст. 281 кодексу.

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення» право на пенсію за віком мають чоловіки – після досягнення 60 років і при стажі роботи не менше 25 років та жінки – після досягнення 55 років і при стажі роботи не менше 20 років.

Визначальною умовою щодо можливості застосування пільги є досягнення пенсійного віку: 60 років – для чоловіків, 55 років – для жінок.

Отже, громадянин, який вийшов на пенсію за віком на пільгових умовах має право на пільгу щодо сплати земельного податку лише після досягнення ним пенсійного віку.

Право на пільгу щодо сплати земельного податку мають громадяни, право власності яких на земельні ділянки посвідчено належними документами та даними державного земельного кадастру.

Разом з цим, громадянин для отримання пільги щодо сплати земельного податку має подати до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву про надання пільги та документи, що посвідчують право такої особи на пільгу (паспорт, пенсійне посвідчення, тощо).

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать