На Сумщині легалізували свій бізнес 1054 підприємця

Сумські міндоходівці цьогоріч залучили до державної реєстрації 1054 підприємця. У порівнянні з минулим роком кількість таких громадян, які вирішили легалізувати свій бізнес, зросла на 15%. У результаті вжитих заходів до бюджету додатково надійшло 62,7 тисячі гривень.

В рамках заходів, спрямованих на легалізацію незаконно зайнятого населення, роботодавці уклали трудові угоди з 516 найманими працівниками.

З початку року фахівці Міндоходів перевірили 58 юридичних осіб та 15 фізичних осіб - підприємців з питань повноти і своєчасності перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб. За наслідками перевірки донарахували до сплати 2,7 мільйона гривень, з яких вже надійшло до бюджету 708,6 тисячі гривень.

Окрім того, за січень-липень 2013 року погашено заборгованість по податку на доходи фізичних осіб на 1,1 мільйона гривень.

До адміністративної відповідальності за допущені порушення притягнуто 42 посадовця і 9 приватних підприємців.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов