На Сумщині судили шахрая

На одному із судових засідань було розглянуто кримінальне провадження щодо громадянина Н., який декілька разів ошукав сумчан на досить таки солідні суми, причому особливо цинічним способом. Розуміючи, що жодна мати чи батько не відмовляться визволяти з біди дорослих синів, спланував свої брудні дії, сподіваючись, що тривога за дітей переважить їх пильність.

Схему видурювання грошей втілював у життя, перебуваючи за ґратами в одній з виправних колоній Управління Державної пенітенціарної служби України. Засобом для обманювання людей обрав звичайнісінький мобільний телефон. Зумів ошукати кількох осіб.

Заскочивши зненацька двох знайомих жінок та чоловіка, які мали синів, він повідомив їм неправдиві відомості щодо затримання рідних працівниками міліції та необхідності заплатити солідні кошти за їх звільнення. Голос шахрая був настільки переконливим, що його співрозмовники поспішали знайти гроші та передати їх таксисту (якого теж замовив засуджений) в надії вирятувати своїх дорослих дітей, що потрапили в халепу. Водії ж (за домовленістю з шахраєм) зараховували надані гроші на вказаний організатором рахунок.

Потім знайома киянка знімала гроші, нібито з картки своєї подруги, і витрачала їх на речі та передавала засудженому до колонії.

І нікому з ошуканих не прийшло голову, щоб перевірити, чи справді їх сини затримані працівниками міліції та вчасно повідомити правоохоронні органи про обман, який коштував їм досить великі суми. Вже пізніше вони дізналися, що стали жертвами підлої брехні витівника-злочинця.

Під час судового засідання прокурор, з огляду на те, що вина громадянина була встановлена в повному обсязі і його дії необхідно кваліфікувати за ч. 2 ст. 190 КК України як такого, що вчинив шахрайство, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно, просила визнати його винним у вчиненні кримінального правопорушення і призначити покарання у вигляді позбавлення волі, оскільки виправлення та перевиховання не можливе без ізоляції його від суспільства. Суд задовольнив позицію прокурора. Ошуканець поніс справедливе покарання.

Всього ж з початку року зареєстровано 28 кримінальних правопорушень за фактами заволодіння грошовими коштами шляхом шахрайства. За всіма вказаними фактами проводиться досудове розслідування.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов