До уваги сумських платників податків, які використовують застарілі та не модифіковані РРО

Державна податкова інспекція у м. Сумах ГУ Міндоходів у Сумській області доводить до Вашого відома, що згідно наказу Міндоходів України від 02.08.2013 N 317 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» РРО, які знаходились у першій частині Державного реєстру, мають обов’язково подавати електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій (РРО) по дротових або бездротових каналах зв’язку за технологією Національного банку України до органів Міндоходів України.

У разі не виконання вимог наказу та незабезпечення передачі контрольно – звітної інформації до органів Міндоходів, такі платники з 01.10.2013 будуть перенесені до другої частини Державного реєстру, оскільки не забезпечують законодавчо встановлені норми і будуть вилучені з Державного реєстру. У такому разі будуть примусово скасована реєстрація розрахункових операцій.

Акцентуємо увагу, що реєстрація або перереєстрація РРО, видача дозвільних документів, інформаційне супроводження платників податків щодо реєстрації РРО проводиться органами Міндоходів у Сумській області в оперативному режимі та й найкоротші терміни.

Більш детальну інформацію можна побачити на сайті Міністерства доходів і зборів України (http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/62795.html

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов