• “Venza» - переможець турніру з пляжного футболу на Сумщині
13:45, 9 серпня 2013 р.

“Venza» - переможець турніру з пляжного футболу на Сумщині

8 серпня на «Голубих озерах» відбувся фінальний матч турніру «Дюна»

У змаганнях, організованих футбольним центром «Барса» взяли участь 8 команд. Матчі проходили з 19-го липня на пляжі «Голубі озера», де на початку літа «Барса» відкрила футбольне поле. Заявки на участь подали 8 команд, це близько 80 учасників. Ігри проходили за кубковою схемою, суперників обирали шляхом жеребкування.

У фінальному протистоянні зійшлися команди «Venza» та “Ganja». На шляху до фіналу «Venza» в 1/4 розіграшу здолала команду "Referee" – 8:4, а в півфінальному поединку взяла гору над «Young ReGions» - 4:3. Інший фіналіст - “Ganja» в чвертьфіналі тріумфували над командою «Современник» - 3:2, а в півфіналі без проблем розібралися з «Juvenile» - 8:4.

Перший тайм на полі домінувала «Venza» - футболісти частіше пробивали по воротах, два їх удари виявилися результативними - 2-0 після першої дванадцятихвилики. У другому таймі “Ganja» спромоглася забити, однак одразу ж отримали гол у відповідь – 3-1. Третій тайм виявився найбільш результативним. Глядачі побачили 5 голів, 3 з яких у ворота “Ganja» і двічі м’яч побував у сітці воріт «Venza». Фінальний рахунок 6-3 на користь команди «Venza», яка і отримує головний приз турніру – 3000 гривень.

Лідер переможців, на рахунку якого 4 забиті м’ячі Денис Мазной поділився своїми враження від матчу: «Сьогодні успіх був на нашій стороні. У суперника теж було багато моментів, просто ми свої реалізували, а вони – ні».

Тож, кращий голеадор турніру – Денис Мазной, кращий захисник Іван Кириєнко, кращий голкіпер - Олег Бабкін. Всі гравці представляють команду «Venza». Футболісти отримали цінні призи з рук голови Федерації футболу Сумщини Юрія Чмиря. «Зараз ми розвиваємо всі напрямки футболу на Сумщині: великий футбол, дворовий, міні-футбол, жіночий, а тепер і пляжний. В кінці серпня ми проведемо ще один пляжний турнір, тож запрошую всіх учасників та глядачів», - зазначив Юрій Чмирь.

У цьому році це вже другий подібний турнір, ініційований «Барсою». Першим був Чемпіонат міста з пляжного футболу, який проводився з 16-го червня по 7-ме липня. Загалом, в пляжних турнірах приймало участь близько 150 гравців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію