• Головна
  • Конструкція та ціна на квадрокоптер
Новини компаній
12:56, 18 травня

Конструкція та ціна на квадрокоптер

Новини компаній

Загальна назва безпілотних літальних апаратів – дрони. Керування пристроєм здійснює оператор з землі, рух може відбуватися завдяки встановленій попередньо програмі. Дрони поділяються на моделі в залежності від кількості променів, на які встановлені пропелери, що створюють підйомну силу. Кількість променів обумовлює стійкість в повітрі, керованість, можливість підіймати корисне навантаження, зазвичай, фото та відеотехніку. Техніка  що має чотири гвинти, які попарно обертаються в протилежних напрямках називається квадракоптер. Поширення моделі отримали за поєднання значних технічних можливостей з помірною ціною.

До конструкції дрона входить рама, на якій закріплені функціональні елементи: акумулятор, двигуни, блок передачі та отримання сигналу для дистанційного керування. Акумулятор обумовлює час знаходження квадрокоптера в повітрі, можливість нести корисне навантаження. Виробники встановлюють літій полімерні батареї, що мають компактний розмір, невелику вагу та високі експлуатаційні характеристики. Купити квадрокоптер в Україні можна з колекторними та безколекторними двигунами. Колекторні мають компактні розміри, здатні піднімати значні вантажі. Безколекторні встановлюють на любительську техніку, ціна пристроїв оснащених таким типом двигуна нижча. Блоки керування відрізняються частотами передачі сигналу. Робочими стандартом вважається 2,4 ГГц і 5,8 ГГц.

Квадрокоптер з камерою та без

Ціна на квадрокоптер обумовлена технічними характеристиками пристрою та додатковими функціями, основна – наявність камери для фото- та відеофіксації. Дрони без камер застосовують для навчання. Компактні розміри та просте керування пристроями дозволяє відпрацювати базові навички оператора. Моделі для початківців невеликого розміру, можуть провести в повітрі до 10 хвилин. В категорії представлені і професійні квадрокоптери, виробники не оснащують їх знімальною технікою, але передбачають можливість для її встановлення. Використовуються для встановлення відеообладнання робочі параметри якого не передбачені стандартною комплектацією. 

Літальні апарати, здатні вести зйомку в повітрі застосовуються ширше. Представлені універсальні моделі для зйомки з висоти, спеціалізована техніка для сільського господарства,  підводної зйомки, геодезичних досліджень. Можливості техніки визначаються встановленою камерою:

  • Роздільна здатність від 0,4 МП до 4К. чим вище показник, тим якісніше відео. Пристрої що підтримують стандарт 720 p HD підходять для любительської зйомки, FullHD 1080 p дозволяє отримати чітку загальну картинку без деталізації, професійний рівень забезпечують камери роздільною здатністю 4К.

  • Камера може бути вбудованою чи змінною, останню можна замінити в залежності від мети зйомки.

  • Кут огляду становить від 28 до 170 градусів. Параметр визначає зону спостереження, при збільшенні кута огляду збільшується площа, яку захоплює об’єктив, але знижується деталізація.

На якість зображення впливає підвіс, на якому закріплена камера, та електронна стабілізація самого відеопристрою. Підвіс стабілізує кут нахилу, дозволяючи уникнути ривків, викривлення та хитання зображення. Найкраще з завданням здатен впоратись підвіс, оснащений трьома осями. Електронна стабілізація належить до характеристик камери, додатково компенсуючи рух.

Купити квадрокоптер з камерою – параметри вибору

На квадрокоптер з камерою ціна залежить від призначення та технічних характеристик приладу. Стійкість в повітрі обумовлена вагою та габаритами. Для навчання та розваги випускають моделі вагою до 250 грамів, професійні пристрої важать 500 та більше грам, показують кращу керованість у вітряну погоду. Стабільне переміщення, важливо для ведення зйомки, досягається використанням масивних гвинтів та пропелера. Тривалість польоту визначається акумулятором, в середньому складає від 20 до 40 хвилин. Відстань та висота для любительських моделей до 100 метрів у висоту та 300 метрів радіуса. Професійні здатні підніматися на 500 метрів та відлітати на 3-5 км від оператора. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...