• Головна
  • Вибір потужності нагрівального кабелю для теплої підлоги
Новини компаній
11:03, 20 березня 2023 р.

Вибір потужності нагрівального кабелю для теплої підлоги

Новини компаній

Довжина, крок укладення кабелю та потужність. Ці три головні параметри необхідно обов'язково визначити, перед тим, як ухвалити остаточне рішення про купівлю і встановлення теплої підлоги у квартирі, будинку чи офісі. Поговоримо про те, як забезпечити житло необхідними компонентами системи обігріву.

Вибрати нагревательный кабель для теплого пола належної якості та в асортименті показників потужності, різної дожини та за іншими параметрами можна в компанії “Тепло-Стиль”. Тут пропонують розробки провідних брендів, що виготовляють компоненти та пропонують комплексні рішення для теплої підлоги.

Вибір потужності нагрівального кабелю для теплої підлоги, фото-1

Кабель для нагрівання підлоги: що впливає на вибір

На те, який кабель за потужністю обрати для нагрівання теплої підлоги, впливає чотири важливих фактори:

  • габарити приміщення, яке буде опалюватись – більша площа і значна висота кімнат вимагатиме потужніше обладнання, як і наявність внутрішніх перегородок;
  • якість теплоізоляції підлоги та самого приміщення – одна справа опалювати засклений балкон, а інша – внутрішню кімнату;
  • кліматичні умови, де встановлюється опалення, враховуючи наявність поруч річки чи озера, постійних місцевих вітрів, різких температурних коливань та інше;
  • вимоги до температури нагріву підлоги – чим тепліше приміщення має бути, тим потужніший кабель потрібен.

Тепер час зробити конкретні розрахунки. Зауважимо – ці рекомендації є орієнтовними. Для визначення потужності кабелю для конкретного випадку необхідно обов'язково проконсультуватись зі спеціалістами, адже на практиці може бути чимало додаткових моментів, що впливають на потужність системи і на інші параметри.

Потужність теплої підлоги

Потужність кабелю вимірюється у ватах. Цей показник обов'язково зазначається у специфікації товару. Стандартна практика – забезпечити у житловому приміщенні комфортну температуру можна під час застосування теплої підлоги із показником тепловіддачі 100-150 Вт/м кв. Якщо приміщення має неналежний теплоізолюючий контур, наприклад засклений балкон без утеплення – тоді потужність має бути на 20-30% вища.

Потужність кабелю розраховується за погонним метром і так і вказується у специфікації під час продажу. Щоб гармонізувати показник по площі та показник потужності кабелю по погонному метру, врахуйте крок укладення кабелю і площу кімнати. Далі – проста арифметика.

Наприклад, площа кімнати – 20 кв. метрів, а крок укладення – 10 см. Відповідно для потужності кабеля 15 Вт на погонний метр, загальна довжина кабелю складе приблизно 200 метрів.

Зауважимо – точний розрахунок, в тому числі з урахуванням всіх потреб і завдань, що стоїть перед теплою підлогою, варто зробити разом зі спеціалістом, враховуючи можливості та наявні ресурси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...