• Головна
  • Що потрібно знати при виборі наколінника
Новини компаній
11:52, 28 жовтня 2022 р.

Що потрібно знати при виборі наколінника

Новини компаній

Хочете ходити та рухатись з більшою впевненістю? - використовуйте фіксатор коліна! Наколінники сконструйовані так, щоб допомагати зменшити прямий тиск стегна на пошкоджений меніск або порвану зв'язку.

Додатковий тиск колінного бандажу також покращить кровообіг. Збільшений кровотік приносить більше кисню у пошкоджену ділянку, що сприяє процесу загоєння.

Як працюють наколінники?

Колінний суглоб складається з кісток, хрящів, зв'язок, сухожиль і м'язів. При значному діапазоні рухів колінний суглоб може нести велике навантаження. Однак структури коліна можуть бути пошкоджені або вивихнуті. Ваше коліно може бути пошкоджене через сильний удар під час занять спортом або може бути травмовано через основне захворювання.

Різні типи наколінників різняться залежно від своїх функції та рівня підтримки. В той час, як деякі наколінники призначені для захисту коліна від пошкоджень, інші підтримують коліно, щоб контролювати біль. Наколінники також можуть допомогти стабілізувати коліно, якщо воно схильне до травм, і знерухомити коліно, щоб оптимізувати загоєння після травми.

Як вибрати правильний розмір наколінника

Щоб переконатися, що ви отримаєте користь з колінного бандажа, який ви шукаєте, ви повинні виміряти правильний розмір. При вимірі переконайтеся, що ви стоїте із прямою ногою. Якщо ви вимірюєте самостійно або не можете стояти, сядьте на край стільця, витягнувши ногу прямо перед собою і поставивши п'яту на підлогу. Погляньте на індивідуальну таблицю розмірів конкретної скоби, яку ви замовляєте, щоб побачити, де слід знімати мірки.

Пам'ятайте, як бандаж кріпиться до коліна. Деякі скоби вимагають, щоб ви надягли їх на стопу та ікру, в той час як інші можуть повністю відкриватися, щоб зафіксуватись навколо коліна. Переконайтеся, що ремені досить тугі, щоб запобігти руху, але не настільки тугі, щоб колінний бандаж перекрив кровообіг.

Відкидний колінний бандаж проти компресійного рукава

Шарнірний колінний бандаж може підтримувати та стабілізувати пошкоджене коліно, обмежуючи рух під час загоєння коліна. Петлі на кожній стороні коліна допомагають запобігти надмірному розтягуванню коліна та забезпечують захист від травм зв'язок. Це також може зменшити біль і тиск, якщо у вас артрит коліна. Шарнірні наколінники найкраще підходять для колін, які потребують додаткової підтримки.

Шарнірні наколінники бувають двох видів: з жорсткими шарнірами та м'якими шарнірами. М'який шарнірний наколінник забезпечує підтримку від легкої до помірної, тоді як жорсткий шарнірний наколінник забезпечує підтримку від помірної до максимальної та забезпечує кращий захист і стабільність при контактних видах спорту.

Підвищіть свою здатність показувати найкращі результати під час тренувань та занять спортом за допомогою наколінника! Компресійний бандаж забезпечує найменшу підтримку і може використовуватися за таких станів, як артрит, тендиніт і бурсит. Ці наколінники найкраще підходять для полегшення болю при повній активності, вони гнучкі та легко поміщаються під одягом для повсякденного комфорту.

Як часто потрібно носити наколінник?

Коли ви вперше надягаєте наколінник, рекомендується носити його не менше одного тижня. Подумайте, щоб дати нозі відпочити, знявши наколінник під час сну. З іншого боку, лікар може порекомендувати вам носити наколінник у ліжку. Рух уві сні може скасувати те, що зафіксував хірург, тому вам потрібно носити його, щоб уникнути подальших травм. Дотримуйтесь рекомендацій свого лікаря та проконсультуйтеся з ним, перш ніж збільшувати або зменшувати час його носіння.

Додаткові чинники, які слід враховувати щодо того, як часто ви повинні носити наколінник, такі:

  • Носіння колінного бандажу протягом невиправдано тривалого часу може спричинити подразнення шкіри.

  • Обмеження діапазону рухів при носінні корсету може призвести до атрофії м'язів чи тугорухливості суглобів.

  • Зняття бандажа до того, як колінний суглоб буде готовий, може погіршити загоєння та збільшити час, необхідний для його носіння.

  • Нехтування носінням, коли ви схильні до травм, може призвести до подальшого пошкодження коліна.

Тому обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і дотримуйтесь його порад.

Висновок

Щоб визначити, який колінний бандаж найкраще підходить для вас, попросіть свого лікаря оглянути ваше коліно. Лікар краще знає, чи варто вам використовувати шарнірний колінний бандаж, щоб зберегти стабільність вашого суглоба, чи вам слід використовувати компресійний рукав, щоб допомогти при легкому болю.

Пам'ятайте, що при використанні колінного бандажу вам потрібно відчувати сором у коліні. Корсет має бути зручним та забезпечувати рівень підтримки, необхідний залежно від ваших індивідуальних потреб. Однак, якщо корсет незручно тугий і ви втрачаєте кровообіг, послабте ремені або оберіть більший розмір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...