• Головна
  • Душова кабіна чи ванна: що вибрати для квартири?
Новини компаній
17:33, 22 серпня 2022 р.

Душова кабіна чи ванна: що вибрати для квартири?

Новини компаній

Коли необхідно купити сантехніку у Львові, перед покупцем постає питання: а що вибрати? І це стосується не бренду чи функцій, форм та розмірів сантехнічного пристрою. Потрібно зробити вибір між видами пристроїв, а саме – ванною та душовою кабіною.

Дане питання дійсно складне, бо обидва варіанти мають як переваги, так і недоліки. До того ж, можна помітити й різницю у вартості, причому мова йде не лише про купівлю сантехніки, а й про її монтаж. Тож, покупцеві доводиться ретельно все перераховувати, аби вибрати найкращий варіант для себе.

Душова кабіна чи ванна: що вибрати для квартири?, фото-1

Ускладнюється вибір ще й тим, що сучасний ринок пропонує безліч рішень. Це і бюджетні мінімалістичні душові кабіни, і багатофункціональні, які оснащені навіть музичними приладами, здатними працювати від Wi-Fi. Щодо ванн, доволі простого на перший погляд пристрою, то й тут асортимент вражає, і здатний запропонувати рішення для найвибагливіших замовників. То що ж вибрати?

Аби відповісти на це питання, потрібно розібратися в особливостях кожного варіанту.

Особливості ванної

Варто купити ванну у таких випадках:

  • Ванна кімната має достатньо простору для встановлення такого сантехнічного пристрою. Так, звісно бувають невеличкі моделі, але комфортно розміститись вони не дозволяють, тож процес миття не відрізнятиметься від приймання душу. Якщо ж площа квартири дозволяє, то можна вибрати велику, зручну ванну;
  • Немає обмежень по використанню гарячої води. Не секрет, що багато хто користується бойлером, стандартний об’єм якого для сім’ї з 3 членів складає 80-100 літрів. Але цього об’єму недостатньо аби наповнити 300-літрову ванну. Таким чином доведеться додатково гріти воду, а це – зайві витрати газу. Тобто, сенсу у ванні немає, адже нею буде неможливо користуватись у повному обсязі;
  • Використання ванни, як методу релаксу. Після важкого дня, гаряча вода здатна відновити сили, зняти напруження, розслабити. Такий ефект у душовій кабіні майже неможливий.

Звичайно, при бажанні та наявності можливостей можна встановити обидва сантехнічних пристрої. Але таке буває лише в елітних квартирах та приватних будинках, коли площа житла доволі велика.

Головна ж перевага ванни полягає в тому, що її можна використовувати і як, власне ванну, і як душову кабіну, потрібно лише встановити тканинну або скляну шторку та підходящий змішувач води.

Особливості душової кабіни

Останні 10-20 років власники типових квартир все частіше встановлюють душові кабіни. Це дозволяє суттєво зекономити дорогоцінні квадратні метри, натомість на звільнене місце у санвузлі поставити пральну машину, кошик для білизни, шафу. Саме заради цього власники житла і відмовляються від ванн, які «крадуть» корисну площу.

Також душова кабіна підходить тим людям, які звикли швидко митись, відносяться до процесу миття більш практично. Деякі види кабін не потребують піддонів, головне – правильно зробити підлогу, з виводом води. Таким чином можна обмежитись скляною перегородкою та лійкою.

Однак сучасний ринок пропонує дуже цікаві рішення щодо душових кабін. Так, зустрічаються моделі, які мають додаткові функції, включаючи:

  • Гідромасаж;
  • Світлове кольорове підсвічування;
  • Вбудовані музичні пристрої;
  • Великий піддон, в якому можна посидіти під час миття.

І це далеко не всі функції, що здатні створити неймовірний комфорт від приймання душу.

Інша перевага душової кабіни – більш економне витрачання ресурсів. Запасу води у 100-літровому бойлері вистачить, щоб могла покупатись вся родина з 3-4 членів. А це в свою чергу значно знижує рахунок за воду та електроенергію. І тим більше це вигідно в тих випадках, коли в помешканні стоїть газова колонка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...