• Головна
  • Як поліетиленова плівка застосовується у сільському господарстві
Новини компаній
14:48, 23 червня 2022 р.

Як поліетиленова плівка застосовується у сільському господарстві

Новини компаній

Українські пакувальні матеріали

Українські пакувальні матеріали -  це надійні та довговічні матеріали, що полегшують працю аграріїв. Поліетиленова плівка - матеріал, що широко застосовується в сільському господарстві: пропускає сонячне світло, захищає від зайвої вологи, зберігає тепло, створює парниковий ефект. Цей матеріал користується не аби яким попитом як серед великих підприємств, так і на приватних ділянках.

Наразі фермери використовують поліетиленову плівку Packon для багатьох робіт: щоб прискорити ріст рослин та зібрати більший урожай, створити мікроклімат, зменшити утворення пилу на поверхні рослин тощо.

Поліетиленова плівка може використовуватись для великої кількості робіт: 

  • для будівництва теплиць або парників;
  • для пропарення грунту;
  • для перекриття силосних ям;
  • для мульчування ґрунту;
  • для боротьби з бур’янами;
  • для створення гірдроізоляції ґрунту;
  • для запобігання втрати вологи;
  • для пакування;
  • для навісів над технікою.

Також поліетиленова плівка використовується як місткість для зберігання і транспортування реагентів і добрив, для обприскувачів і комунальної техніки, годівниць, напувалок і будиночків для тварин, піддонів для тваринницьких комплексів, для зберігання і дозування продукції. Перелік можливостей цього матеріалу нескінчений.

Виробництво поліетиленової плівки для сільського господарства має ряд особливостей. Для досягнення потрібних характеристик у процесі гранул поліетилену приєднують добавки, які впливають на кінцеві властивості. 

Плівка може мати різноманітні добавки, що змінюють призначення готового матеріалу:

  1. Стабілізована ультрафіолетова добавка дозволяє плівці не виходити з ладу довгий час. Саме ця добавка збільшує опірність сонячним променям і дозволяє служити термін від року до п'яти.

  2. Абсорбуюча ультрафіолетова добавка поглинає УФ випромінювання і частково перетворює його на теплове, збільшує опірність плівки факторам зовнішнього середовища, впливає на зменшення шкідників та хвороби рослин.

  3. Добавка для фільтрації інфрачервоного випромінювання полегшує контроль температури всередині теплиці, зменшує коливання температури в режимі день/ніч та літо/зима. Саме ця добавка впливає на зростання рослин завширшки.

  4. Сополімер EVA відповідає за м'якість та еластичність плівки та є обмежувачем тепловтрат.

Поліетиленова плівка має попит як матеріал для покриття теплиць та парників - каркас такої теплиці не потребує особливого укріплення чи фундаменту, потрібно менше зусиль для облаштування. Головний недолік - недовговічність у порівнянні зі склом, але таке укриття не потребує численних коштів на заміну.

Головне - правильно підібрати добавки до плівки згідно з кліматичними умовами та типу врожаю. Завдяки цьому в спекотний день парник не перегрівається.

Аграрії зазначають, що правильне використання плівки, збільшує врожайність та скорочує час дозрівання плодів. Світлостабілізований поліетилен здатен зберігати тепло, підходить для укриття посівів у період заморозків.

Серед переваг варто зазначити, що плівка не змінює форми під впливом хімічних засобів, є еластичною, здатна до розтяжіння, стійка до впливу вологи чи пару, не пропускає повітря. Але є і недоліки, наприклад, нестійкість до олій, жирів, добре окислюється, не переносить вплив високих температур більше за 115 С.

Поліетиленова плівка для пакування стає у нагоді під час продажу або відправки врожаю. Вона здатна зберігати свіжий вигляд товару та охороняти від пошкоджень та гризунів під час транспортування.

Поліетиленову плівку замовити в компанії PACKON, де кожне замовлення обговорюється індивідуально, та враховуються всі потреби замовника. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#PACKON #Поліетиленова плівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...