• Головна
  • Чому варто звертатись до профільних СТО? Вибираємо сервіс для обслуговування Мерседес у Києві
Новини компаній
17:32, 12 липня

Чому варто звертатись до профільних СТО? Вибираємо сервіс для обслуговування Мерседес у Києві

Новини компаній

Експлуатація авто невід’ємно пов’язана з необхідністю проведення ремонту, заміни запчастин, сервісного обслуговування. Навіть, якщо Ви уважний обережний водій, з часом знадобиться діагностика автомобіля, оцінка працездатності систем та обладнання. Як же вибрати правильну майстерню і чи варто довіряти приватним закладам?

Відмінності, на які треба звертати увагу

Чому варто звертатись до профільних СТО? Вибираємо сервіс для обслуговування Мерседес у Києві, фото-1

На практиці, в Києві можна зустріти СТО Мерседес майже на кожному повороті, але, далеко не всі вони відповідають своїй назві. У 50% випадків, звернення в такі компанії закінчується додатковими витратами, а деколи – взагалі призводить до посилення проблеми. Профільний сервіс можна відрізнити від звичайного за такими критеріями:

  • Ремонт виключно автомобілів однієї марки. Розуміння особливостей роботи пристроїв різних марок авто буде плюсом, адже кожний елемент має унікальні відмінності.

  • Наявність розгалуженої мережі. Краще, якщо Ви звернетесь до сервісу, який має філії у багатьох містах. Це дозволить обслуговувати авто в будь-якому населеному пункті, навіть подорожуючи.

  • Обладнання. Маленькі СТО частіш за все не мають професійного обладнання, яке необхідне для ремонту. Наприклад тут https://maslenka.ua/uk/poslugi/galmivna-sistema  Ви можете оцінити оснащення, яке компанія отримує напряму від офіційних дилерів. Це дає можливість сервісу виконувати не тільки простий поверхневий ремонт, а і знаходити причини несправностей, швидко їх ремонтувати.

  • Кваліфікація майстрів. Багатопрофільність СТО можлива тільки за умови, що є спеціалісти – знавці окремої марки авто. Більш того, повинні бути спеціалісти як широкої, так і вузької спеціалізації, яким під силу виправити найскладніші проблеми.

Важливим критерієм повинна залишатись вартість перевірки підвіски, ціна робіт, капітального або часткового ремонту. Річ у тім, що професіональні компанії складають кошторис, де вказується вид робіт, модель встановленої запчастини, відповідно в такому випадку вартість дозаправки автокондиціонера і ремонту кузова буде сильно відрізнятись.

Гарантія – основний критерій

Маючи на руках кошторис, а в кращому випадку, договір з вказанням об'єму виконаних робіт, Ви зможете претендувати на гарантійне та післягарантійне обслуговування. У приватних майстернях така функція майже завжди відсутня.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...