Семінари на допомогу платникам податків у Сумах

Допомогти зорієнтуватися у сучасному податковому законодавстві, роз’яснити платникам податків нововведення та зміни – одне з найважливіших завдань фахівців Міндоходів. З цією метою спеціалісти Державної податкової інспекції у м. Сумах систематично проводять семінари-тренінги, на які запрошуються і новостворені суб’єкти підприємницької діяльності.

Зважаючи на те, що з початку року в інспекції зареєструвалося 405 платників податків, зазначені заходи спілкування користуються великим попитом та зацікавленістю.

Наприкінці квітня спеціалістами ДПІ у м. Сумах було проведено спільний семінар з представниками Головного управління Міндоходів у Сумській області та Сумської філії редакції журналу «Вісник податкової служби України». Тема заходу: «Практика застосування норм Податкового кодексу України. Останні зміни».

Присутні платники податків були ознайомлені з актуальними питаннями оподаткування, які виникають у ході господарської діяльності юридичних та фізичних осіб: новації року з оподаткування податку на прибуток, податку на додану вартість та податку на доходи фізичних осіб.

Окрему увагу було приділено питанню застосування електронного цифрового підпису та поданню звітності в електронному вигляді, про що проінформувала начальник Центру сертифікації ключів Головного управління Міндоходів у Сумській області Валентина Рудецька.

Присутні учасники семінару взяли участь в дослідженні громадської думки щодо ставлення до податкової системи та роботи податкової інспекції.

Проведений захід у черговий раз переконав, що проведення таких семінарів сприяє поглибленню ділових та партнерських відносин з платниками податків. Саме вони дають можливість громадськості оцінити переваги добровільної та своєчасної сплати податків, а фахівцям Міндоходів – створити максимально комфортні умови для суб’єктів господарювання шляхом врахування їх думок та пропозицій.

Наприкінці зустрічі присутні отримали відповіді на запитання.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
40 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов