Семінари на допомогу платникам податків у Сумах

Допомогти зорієнтуватися у сучасному податковому законодавстві, роз’яснити платникам податків нововведення та зміни – одне з найважливіших завдань фахівців Міндоходів. З цією метою спеціалісти Державної податкової інспекції у м. Сумах систематично проводять семінари-тренінги, на які запрошуються і новостворені суб’єкти підприємницької діяльності.

Зважаючи на те, що з початку року в інспекції зареєструвалося 405 платників податків, зазначені заходи спілкування користуються великим попитом та зацікавленістю.

Наприкінці квітня спеціалістами ДПІ у м. Сумах було проведено спільний семінар з представниками Головного управління Міндоходів у Сумській області та Сумської філії редакції журналу «Вісник податкової служби України». Тема заходу: «Практика застосування норм Податкового кодексу України. Останні зміни».

Присутні платники податків були ознайомлені з актуальними питаннями оподаткування, які виникають у ході господарської діяльності юридичних та фізичних осіб: новації року з оподаткування податку на прибуток, податку на додану вартість та податку на доходи фізичних осіб.

Окрему увагу було приділено питанню застосування електронного цифрового підпису та поданню звітності в електронному вигляді, про що проінформувала начальник Центру сертифікації ключів Головного управління Міндоходів у Сумській області Валентина Рудецька.

Присутні учасники семінару взяли участь в дослідженні громадської думки щодо ставлення до податкової системи та роботи податкової інспекції.

Проведений захід у черговий раз переконав, що проведення таких семінарів сприяє поглибленню ділових та партнерських відносин з платниками податків. Саме вони дають можливість громадськості оцінити переваги добровільної та своєчасної сплати податків, а фахівцям Міндоходів – створити максимально комфортні умови для суб’єктів господарювання шляхом врахування їх думок та пропозицій.

Наприкінці зустрічі присутні отримали відповіді на запитання.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов