Від сумських аудиторів до бюджету держави надійшло понад 4,3 мільйони гривень

Управлінням податкового контролю ДПІ у м. Сумах з початку 2013 року проведено 22 документальні планові перевірки, що становить 44 % від кількості документальних планових перевірок, проведених за відповідний період 2012 року.

До плану перевірок включаються лише ті платники податків, які мають ризики несплати податків та не вживають заходи щодо їх усунення. Фахівці Міндоходів, заздалегідь готуючись до перевірки, знають проблемні питання кожного платника податків, проводять аналітичну роботу під час планування перевірок.

За результатами проведеної контрольно-перевірочної роботи з початку 2013 року до державного та місцевого бюджетів додатково надійшло 4,3 млн. грн.

За рахунок проведеної роботи, направленої на своєчасне та якісне виявлення можливих ризиків ухилення від оподаткування суб’єктами господарювання, використання новітніх інформаційних технологій та застосування заходів контрольно-перевірочної роботи, фахівці управління прогнозують збільшення грошових надходжень до бюджету у подальшому.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
42 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов