Податок на нерухомість у Сумах: хто платить, якщо власником є ​​неповнолітній?

Податковий кодекс визначає, що грошові зобов'язання неповнолітніх виконуються їх батьками (усиновителями), опікунами (піклувальниками) до досягнення неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі.

А це означає: якщо, згідно законодавства, платником податку на нерухомість виступає неповнолітній, то зобов'язання зі сплати податку повинні виконати батьки, чи опікуни. У разі невиконання таких умов вони самі та їхні батьки (усиновителі) несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов'язань та / або податкового боргу.
При затримці оплати податку до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 10% погашеної суми податкового боргу. При затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того , яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення його сплати.


Довідково: згідно Сімейного кодексу України, неповнолітнім вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
241 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов