Юрій Чмирь: Футбол починається з кожного з нас (ФОТО)

Сумщина презентувала пілотний в Україні футбольний проект. Наш регіон першим реалізує Програму розвитку дитячо-юнацького футболу, яка охопить понад 30 тисяч дітей області.

«Цю програму ми написали для того, щоб діти до 17 років мали можливість стати здоровими. Більше того, вони матимуть шанс стати успішними.

Сьогодні у суспільстві біда. Я не ворог соціальним мережам, але, як і більшість, маю дитину, яка приходить зі школи, щовечора сідає за комп’ютер і дуже мало рухається. Чому? Бо немає умов. Створення умов для спортивного розвитку дітей залежить від кожного з нас. Якщо ми об’єднаємо зусилля вчителів, тренерів, управлінь освіти і спорту, працівників житлово-комунальної сфери, змусимо думати про проблему голів РДА, то 30 тисяч (!) дітей Сумщини отримають умови та шанс бути здоровими. Ось чому футбол починається з кожного з нас!» – зазначив під час презентації голова облдержадміністрації та Федерації футболу Сумщини Юрій Чмирь.

За його словами, програма включає чотири принципових кроки. Перший – зайняття дитини під час додаткового уроку футболу, другий – тренування у секції ДЮСШ. Лише після цих двох етапів можна говорити про перехід від масового до професійного футболу.

Стати зіркою дитині допоможе Академія футболу на базі футбольного центру «Барса». «Ми планували відкрити Академію 2015 року, але на сьогодні, я бачу, зможемо створити власну Академію уже 2014-го!» – анонсував голова. Спортивна кар’єра та гра у професійних футбольних клубах – останній крок Програми. Тут кращих сумських футболістів відбиратимуть провідні клуби Європи. І це реально, бо уже зараз є домовленості із професійними клубами.

Програму розвитку дитячо-юнацького футболу на Сумщині особисто підтримав Глава держави. Юрій Чмирь наголосив: «Два тижні тому я звернувся до Президента України. Віктор Янукович зазначив: діти – майбутнє України! Вони повинні мати можливість займатися спортом та фізичними тренуваннями, щоб бути здоровими».

IM7_6599

 IM7_6622

 IM7_6641

 IM7_6647

 IM7_6776

 IM7_6797

 IM7_6825

 IM7_6987

 IM7_7021

 IM7_7036

 IMG_0061

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
97 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов