Опозиційна молодь Сумщини обговорила три законопроекти «Про вищу освіту» (ФОТО)

9 квітня за ініціативи молодіжних організацій політичних партій «Фронт Змін», «УДАР», «Народний Рух України» та громадських організацій в приміщенні ГО Бюро аналізу політики відбувся круглий стіл на тему «Вища освіта в Україні: сьогодні і завтра».

Круглий стіл було організовано з метою донесення до студентства основних положень трьох законопроектів «Про вищу освіту» (№ 1187 (Ківалов, Калетнік, Сорока), 1187-1 (Яценюк, Гриневич та інші) та 1187-2 (подано Балогою, розроблено групою під керівництвом Згуровського) та оголошення про старт Всеукраїнської кампанії «За кращу вищу освіту».

На круглому столі були присутні голова Сумської обласної організації політичної партії «Фронт Змін» Микола Клочко, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Сергій Лихман, експерт з питань вищої освіти та громадський діяч Віктор Бобиренко, координатор молодіжного крила політичної партії «Фронт Змін» в Сумській області Євген Кузьмичов, голова молодіжного Народного Руху України в Сумській області Андрій Рибалко, активіст Сумського «УДАРу» Богдан Вашист, голова Студентського братства Сумщини Дмитро Тіщенко, активістка СММГО «Студентська республіка» Крістіна Сахно.

Микола Клочко:

- Я вважаю, що закон «Про вищу освіту» під номером 1187-1 за авторством Арсенія Яценюка, Лілії Гриневич та інших опозиціонерів відображає сучасні потреби студентства. Наш уряд та президент оголосили інтеграцію в Європу, тому і вища освіта в Україні повинна відповідати європейським стандартам. Але це складно, бо влада буде намагатися бюрократизувати всі процеси і якість освіти буде залежати від волі чиновників. Хоч прагнемо до Європи, вводимо Болонський процес, але під керівництвом Табачника все це нівелюються. Освітній процес повинен бути спрямований на задоволення потреб студентів, щоб якість знань викликала у студента бажання навчатися, а потім реалізовуватися як професіонал в Україні, а не закордоном.

Віктор Бобиренко:

- Місія будь-якого вузу: навчити спеціаліста, виховати громадянина та випустити науковий продукт. А у нас ректори ціняться за те, що вони «зберегли кафедри». Обидва опозиційних законопроекти виходять з інтересів студентів, їхніх батьків та вузів. Дуже важливий пункт про систему грантів, коли гроші ходять за студентом, і вузи змагаються за те, щоб студенти йшли навчатися до них. Чим більше чітких норм і прозорості, тим менше проблемних питань.

Дмитро Тіщенко:

- Як людина, яка дуже багато уваги приділяє студентському самоврядуванню, хочу відмітити, що, на жаль, студентські лідери всіх ,крім одного вузів міста Суми, ухвалили законопроект під авторством Ківалова.

Андрій Рибалко:

- Поки не буде зруйнована радянська система освіти, європейської не побудувати. Зараз відбувається так, ніби студент щось винен вузу, а коли будуть гранти саме собою вирішиться питання неякісних вузів. Але опозиційний законопроект «Про вищу освіту» можна буду прийняти лише після зміни режиму в країні.

Євген Кузьмичов:

- Таке враження, що команда Табачника свідомо знущається зі студентів. Щоб поширити інформацію про всі три законопроекти «Про вищу освіту» опозиція виготовила спеціальні листівки, які молодь буде поширювати у вузах.

Учасники круглого столу погодилися на тому, що законопроекти «Про вищу освіту» повинні відповідати інтересам студентства і домовилися поширювати інформацію про всі три законопроекти за допомогою листівок та соціальних мереж.

 IMG_7634

 IMG_7685

 IMG_7687

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
125 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов