Няня з Сум свідомо віддала податковій із зароблених грошей 1230 гривень

Декларування доходів є ознакою цивілізованості суспільства та виявом правосвідомості громадян. Щороку в Україні з 1 січня по 30 квітня проводиться кампанія з декларування доходів громадян.

Цей процес - невід’ємна складова відносин між державою та її громадянами. У різні часи сплата податків була і залишилася питанням престижності та честі. Тому декларувати свої доходи та сплачувати податки необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише завдяки стабільному та наповненому бюджету.

З багатьма прикладами сумлінності громадян стикалися фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах. Ось останній із них: нещодавно до інспекції завітала молода жінка з бажанням задекларувати кошти, отримані від наданих послуг няні. За даними декларації, заповненої власноруч, у минулому році вона отримала доход у сумі 8200 гривень. Обрахована сума податку склала 1230 гривень.

Законослухняна громадянка пояснила, що цілковито усвідомлює, що своїми діями вона вносить посильну матеріальну допомогу соціально-незахищеним верствам населення. Вона абсолютно впевнена в тому, що дисциплінованість і пунктуальність у цьому питанні – це обов’язок і справа честі кожної людини.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
159 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов