На Сумщині СБУ викрила грубі порушення техніки безпеки при незаконній реалізації газу

У Сумах співробітники СБУ припинили протиправну діяльність пересувних станцій роздрібної реалізації природного газу.

У лютому ц.р. співробітники СБУ спільно з працівниками регіонального підрозділу Держгірпромнагляду викрили дві пересувні автомобільні газозаправні станції (ПАЗС), які незаконно заправляли метаном маршрутні таксі на вулицях обласного центру.

У ході перевірки, ініційованої СБУ, встановлено, що ці пересувні АЗС належать одному з місцевих ТОВ, котре протягом чотирьох місяців, без відповідного дозволу на виконання робіт з підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин і устаткування також з підвищеної небезпеки, заправляло пасажирський транспорт. Під час цієї перевірки правоохоронці виявили ще дві такі ж АЗС.

Наповнення газових балонів та заправку автомобілів здійснювали неуповноважені на те особи, до того ж у безпосередній близькості до житлових будівель, що категорично заборонено.

За висновками фахівців, протизаконна діяльність могла спричинити виникнення надзвичайних ситуацій, що становлять загрозу життю та здоров‘ю як виконавців небезпечних робіт, так і громадян, які користувались послугами ПАЗС та перебували або мешкали поблизу місць таких заправок.

До перевірки незаконної діяльності ТОВ долучилася низка контролюючих та правоохоронних органів, зокрема, регіональні підрозділи МНС та податкової служби.

Наразі, на експлуатацію усіх чотирьох ПАЗС, які належать вказаній комерційній структурі, накладено заборону.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов