• Головна
  • Механічна обробка матеріалів електричним розрядом (EDM)
Новини компаній
13:32, 3 жовтня 2020 р.

Механічна обробка матеріалів електричним розрядом (EDM)

Новини компаній

Обробка електричним розрядом (EDM) - це виробничий процес, заснований на контрольованій ерозії провідних матеріалів за допомогою електрода, докладніше про нього ви можете ознайомитися на нашому сайті https://www.mitsubishi-edm.com.ua/. Верстати EDM зазвичай використовуються для виготовлення дуже складних форм з надзвичайно твердих металів, таких як мідний вольфрам, титан та загартовані сплави інструментальної сталі.

Як працює EDM?

Існує два типи машин EDM: машини, що працюють під тиском, та машини EDM з дротом. Робота обох базується на одному й тому ж принципі. Між заготовкою та зарядженим електродом створюється електрична іскра, що використовує діелектричну рідину як середовище для управління потоком струму. Верстат з ЧПУ підводить два електроди настільки близько, щоб іонізувати зазор та перегріти поверхню заготовки та електрода.

Після досягнення необхідної температури матеріал вивантажується та випаровується. Після видалення матеріалу генератор на короткий час вимкнеться, що дозволить випаровуватися частинкам в діелектричній рідині. Цей процес повторюється багато разів з частотами близько 100 000 разів на секунду під час грубих циклів обробки.

У випадку дротового EDM роль ріжучого електрода грає точно виготовлений латунний дріт, як правило, діаметром 0,25 мм. Дріт проводять через заготовку за допомогою прецизійних алмазних штампів як у верхній, так і в нижній частині заготовки.

Машини EDM, що працюють під тиском, зазвичай використовують спеціальний електрод, виготовлений з різноманітних матеріалів, таких як графіт (вуглець), мідь або мідний вольфрам.

Чому EDM ідеально підходить для використання в штампах/формах?

Виробництво висококласних штампів та форм вимагає виняткової точності. Оскільки вони мають вимогливі дизайнерські моменти, такі як гострі внутрішні кути, вузькі прорізи, глибокі ребра та інші складні форми. Немає іншого інструменту, який би міг досягти точності механічної обробки, необхідної для виготовлення деталей матриці та форми, не розбиваючи шматочки на більш прості форми.

Більше того, здатність EDM досягти такої тонкої обробки поверхні, цілісності поверхні та високої точності мінімізує або усуває необхідність у поліруванні та інших вторинних процесах. Нарешті, штампи зазвичай виготовляються з дуже твердих сталевих сплавів, що вимагає чорнової та чистової обробки перед термічною обробкою, що різко знижує точність заготовки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...