Новини компаній
11:57, 18 вересня 2020 р.

Як вибрати стелажі для складу?

Новини компаній

Кожен склад, і не тільки професійний, повинен вирішувати питання ефективного зберігання товарів. Навіть найменший склад повинен бути функціональним та ергономічним. Правильно підібрані стелажі на сайті fortisstroy.com.uaдозволять уникнути багатьох неприємностей та нових витрат у майбутньому. Основними критеріями, яких слід дотримуватися при виборі стелажів для зберігання, є тип і специфіка зберігається продукту та його вага. Також слід враховувати розмір складу та спосіб зберігання.

Вибираючи стелажі для складу, враховуйте їх габарити, максимальне навантаження, кількість полиць, можливість регулювання висоти полиць. Також варто переконатися, чи може стелаж стояти окремо, чи потрібно прикріпити його до стіни. Металеві стелажі для складу повинні мати найбільш універсальні розміри. Завдяки цьому легше вибирати контейнери для зберігання менших елементів.

Стелажі для полиць

Найпопулярніший тип стелажів, обраний для складів, магазинів та оптових торговців, - це поличні стелажі. Вони призначені для ручного зберігання легких або середніх вантажів без використання підйомників. Це дуже універсальні стелажі, що використовуються в багатьох галузях промисловості. Їх можна легко демонтувати, піднімати, опускати, збільшувати будь-якою кількістю полиць.

Стелажі для піддонів

Вони є основним обладнанням кожного професійного складу, де товари зберігаються на піддонах. Стелажі для піддонів забезпечують прямий, легкий доступ до кожного піддону, що економить час при завантаженні та вивантаженні товару. Вони є ідеальним обладнанням для великих складів, де використовується спеціалізоване обладнання, таке як навантажувачі, підйомники та ін. Це універсальні стелажі, які можна пристосувати до потреб кожного складу, а також до специфіки товарів, що зберігаються на складі.

Консольні стійки

Це тип стелажів для зберігання довгих елементів, таких як дошки, рейки, труби, куточки тощо. Консольні стелажі використовуються переважно на складах, в магазинах та оптових торговцях, що продають будівельну продукцію. Правильно підібрані полички дозволять вам підтримувати порядок на складі. Кожен стелаж повинен бути належним чином захищений від корозії, що забезпечить довговічність протягом багатьох років. Кожна стійка також повинна відповідати європейським стандартам.

Планування складських площ може стати справжнім випробуванням. Щоб розробка складу була практичною та зручною, дуже важливо правильно підібрати стелажі та вибрати сховища, які успішно справлятимуться з їх роботою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...