На створення диспетчерської Центру екстренної медичної допомоги з бюджету Сумської оболасті виділено 1 млн гривень

Про впровадження на Сумщині системи екстреної медичної допомоги перший заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації розповіла в ході брифінгу.

За її словами, для розміщення централізованої диспетчерської центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф виділено приміщення в Сумській міській станції швидкої медичної допомоги загальною площею 139,4 кв.м, зокрема, для серверної та диспетчерської з 13 робочими місцями.

«Обсяг фінансування центру в поточному році становить 67 мільйонів. Крім того, обласною радою додатково виділено 4 млн. 334 тисячі гривень, із них на створення централізованої диспетчерської – 1 млн. 334 тисячі гривень», – повідомила посадовець.

Наразі фахівцями проводиться щоденний моніторинг кількості екстрених викликів та часу прибуття бригад до місця події. Щодоби в середньому надходить понад 1 тисячу викликів (з початку року – 62 149 викликів). Так, норматив щодо прибуття на місце виклику до 10 хвилин (по місту) бригади екстреної допомоги виконують на 86%, а до 20 хвилин (в сільській місцевості) – на 81% або на рівні середньоукраїнських показників, зазначила Надія Лисенко.

Вона підкреслила, що остаточно завершено процес передачі майна на баланс обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (117 із 130 санітарних автомобілів, 13 автомобілів знаходяться в оренді).

Надія Лисенко запевнила, що до кінця року центр на 100% забезпечений лікарськими засобами та пально-мастильними матеріалами. Установа вже отримала ліцензію на обіг наркотичних засобів та прекурсорів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов