Найкращі іграшки для немовлят

Правильно підібрані іграшки та аксесуари, адаптовані до віку та сприймаючих здібностей, підтримують фізичний, інтелектуальний та емоційний розвиток дитини.

Перший місяць життя

Новонароджена дитина (від народження до місяця) потребує годування, належного догляду та місця для сну. Більшу частину дня (в середньому 16 годин) вона спить, а коли не спить - зайнята їжею. У малюка ще не повністю розвинений зір, він не розрізняє кольори, крім чорного та білого, і не розпізнає деталі. Перший місяць - час адаптуватися до абсолютно нових умов та поступово вивчати ритм дня. У цей час у батьків часто виникає проблема з присиплянням дитини. На сайті https://nukupi.com ви можете придбати такі аксесуари, як:

  • карусель над ліжком із музичною шкатулкою,
  • лампа, прикріплена до ліжка з музичною шкатулкою,
  • гудіння приємної іграшки – спальний варіант.

При виборі необхідно перевірити інтенсивність світла та гучність звуку (бажано, щоб їх можна було регулювати). На ринку існує безліч іграшок цього типу, що пропонують незліченну кількість комбінацій мелодій, звуків (гудіння, звуки природи) та світлових ефектів. На жаль, немає жодних гарантій того, що дитина негайно зреагує на них позитивно - це залежить від її індивідуальної чутливості до подразників. Іноді найкращий спосіб заспокоїти дитину та приспати - це гудіння фена. Це не означає, що через деякий час карусель або приємна іграшка не почнуть виконувати свої функції - дитина на більш пізньому етапі розвитку неодмінно почне позитивно реагувати на звук, рухомі каруселі або барвисті, світлі зірки, тому варто їх придбати.

Найбільш підходящими іграшками для немовлят також є:

  • чорно-білі, контрастні картки, які можна показувати дитині або повісити над ліжечком;
  • яскрава кольорова куля, яку можна пересувати приблизно на 20-30 см перед обличчям дитини;
  • м'які приємні іграшки.

Другий місяць життя

У цей час дитина може частіше концентрувати увагу на об’єкті - їй цікаві живі кольори. Вона також починає хапати предмети, покладені в руку. Для дитини в цьому віці іграшки, що кружляють над головою (наприклад, карусель), є чудовою вправою рухової координації. За кожним предметом, що рухається, дитина стежить своїм поглядом, а потім хоче схопити його. Вже на цьому етапі ви можете читати дитині прості книжки - підтримуючи розвиток слуху та мови.

Третій місяць життя

На цьому етапі дитина стає кращою у грі з брязкальцем - вона міцно тримає його, кладе в рот, а тряска приносить йому масу задоволення. Ви можете покласти іграшки в межах досяжності (ліжечко, коляску), які малюк зможе схопити, пересувати та спостерігати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі