На Сумщині активно впроваджуються нові підходи до споживчої політики

Микола КОЦУПІЙ: «Нині на Сумщині активно впроваджуються нові підходи до споживчої політики, створюються умови для європейської якості життя людей»

На цьому в ході брифінгу з нагоди Всесвітнього для захисту прав споживачів наголосив начальник інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області.

«Стратегічна мета реформ, які нині відбуваються в державі, – досягнення нової якості життя громадян. Споживча сфера є одним із важливих інструментів досягнення бажаної мети», – підкреслив посадовець.

За словами начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області Миколи Коцупія, упродовж 2012 року до установи надійшло 536 звернень. Найбільше людей турбували питання щодо якості надання послуг – 301 звернення, якості непродовольчих товарів (мобільних телефонів, побутової техніки, взуття та одягу) – 206, якості продовольчих товарів – 26 звернень, придбання товарів через Інтернет, поза торговельними або офісними приміщеннями тощо. За результатами розгляду скарг жителям Сумщини повернуто 142,4 тисячі гривень.

В інспекції створені всі необхідні умови для реалізації громадянами їх конституційних прав, зокрема, на письмове звернення та особистий прийом, зазначив керівник установи.

«Працює приймальна (в тому числі, у суботу та святкові дні). Спеціалісти-юрисконсульти та фахівці установи щодня надають вичерпні консультації та роз’яснюють громадянам їх права як споживачів. За бажанням жителі області можуть брати участь у перевірці поданих звернень», – пояснив Микола Коцупій.

Посадовець запевнив, що інспекція й надалі якісно виконуватиме поставлені перед нею завдання, – дотримання високих стандартів якості продуктів харчування, товарів та послуг, адже від цього залежить здоров’я та добробут жителів Сумщини.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов