Робота для студентів Work and Travel від компанії FLeaders


Якщо американська мрія досі здавалася недосяжною, познайомтеся з найпопулярнішою програмою Work and Travel на https://myworktravel.com/work-and-travel-usa.html серед студентів всього світу! Про програму можна багато писати, це, безсумнівно, найцікавіша і найдешевша можливість відмінно провести відпустку і заробити, яку надає компанія FLeaders - побувати в США, познайомитися з американською культурою і способом життя американців! Це програма уряду США, яка дає унікальну можливість провести до 5 місяців в американській реальності, легально працюючи, подорожуючи і весело проводячи час! Це безперечно найцікавіша і дешева можливість провести відпустку який запам'ятається на все життя!

Літня робота для студентів? Тільки з Work and Travel!

Чому варто вибирати цю програму?

Тому що, КОЖЕН студент повинен хоча б раз скористатися унікальною можливістю, пропонованою програмою Work and Travel - це шанс випробувати унікальну пригоду перед тим, як вступити в доросле життя.

Щорічно збуваються мрії тисяч студентів з усієї України, які, беручи участь в програмі, змогли:

  • провести фантастичну і унікальну відпустку в США,
  • дізнатися про американську культуру і менталітет «місцевих жителів»,
  • використовувати найбільш ефективний спосіб поліпшити знання англійської мови серед носіїв мови,
  • познайомитися з новими людьми (майбутніми друзями) з усього світу,
  • побувати в найцікавіших куточках Америки, відомих поки тільки по фільмах,
  • отримати цінний досвід і заробити трохи грошей для досягнення основних цілей!
  • їм не потрібно турбуватися про такі формальності, як віза в США або переліт, і вони отримують задоволення від поїздки, беручи участь в цьому «студентському подорожі».

РОБОТА та ПОДОРОЖ!

РОБОТА - на підставі річної роботи, яку ви отримаєте в американській компанії, ви отримаєте документ DS-2021 (дозвіл на роботу) на максимальний період 5 місяців. З DS-2021 ви подаєте заявку на бачення J-1 і тепер готові почати свою пригоду! Робота, яка виконується за програмою WAT!

ПОДОРОЖІ - для подорожей своєї мрії ви можете виділити вільний час протягом робочого періоду і максимум 30 додаткових днів (пільговий період - за візою J-1) з дати закінчення, зазначеної в документі DS-2021! Цього часу достатньо, щоб відкрити для себе околиці, зробити кілька поїздок в довколишні міста і туристичні визначні пам'ятки, а також відвідати відомі міста, такі як Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Майамі і Чикаго! Під час дії документа ви можете додатково виїхати за межі США - наприклад, в Канаду, Мексику або здійснити круїз по Багамам! При цьому слід враховувати, що повертатися в Україну слід не пізніше офіційного початку навчального року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі