Переваги використання конструкції зі сталі

Від будівельних проектів, повністю заснованих на стали, до гібридних проектів з використанням дерева і металоконструкцій - завдяки своїй універсальності, сталь забезпечує практично необмежену свободу в будівництві. Ось лише деякі з переваг, які роблять сталеві конструкції надійною і вигідною інвестицією.

Пройшовши за посиланням https://www.llentab.ua/, ви зможете ознайомитися з пропозицією компанії ЛЛЕНТАБ УКРАЇНА. Використання послуг компанія – це гарантія якості будівництва будівель зі сталі.

1. Полегшення фундаменту

Економія витрат в будівлях зі сталі починається з фундаменту, де навантаження, викликані сталевою рамою, на 50% менше, ніж навантаження бетону. Це дозволяє зробити фундамент набагато легше і, отже, значно дешевше. Фундамент є основним компонентом загальних витрат на будівництво, тому менші навантаження на фундамент роблять значний вплив на витрати.

Легкі сталеві тонкостінні конструкції набагато легше бетону і вимагають менш великого фундаменту, що знижує вплив будівлі на навколишнє середовище. Чим легше матеріали і чим їх менше, тим легше їх переміщати, скорочуючи час на транспортування і витрати на паливо. При необхідності, сталеві пальові фундаменти можна витягти і переробити або використовувати повторно в кінці терміну служби будівлі, не залишаючи на місці ніяких відходів.

2. Швидкість будівництва

Швидкість виконання проекту безпосередньо впливає на його вартість. Робота на випередження графіка часто призводить до порушення нормативів. Сталь дозволяє прискорити процес зведення будівлі без шкоди його міцності. Сталеві деталі попередньо проектуються для конкретного будинку на заводі-виробнику і готуються до монтажу, дозволяючи завершити великомасштабні проекти за лічені тижні.

3. Можливість швидкої модифікації

Універсальність стали не має собі рівних, їй можна надати практично будь-яку форму. Творча свобода і можливість проектувати і будувати безпечні і стійкі будівлі робить сталь таким поширеним і привабливим матеріалом на ринку. Універсальність матеріалу спрощує монтаж металоконструкцій і дозволять створювати споруди різного призначення, такі як великі ангари, склади, сільськогосподарські будівлі та криті стадіони, без втрат для міцності.

4. Висока якість будівництва

Сталеві конструкції пропонують незмінно високі стандарти якості, точність виготовлення деталей, а також гарантовану міцність і довговічність в найнесприятливіших умовах. Сталь проводиться відповідно до найсуворіших технічними умовами під невсипущим контролем, що практично виключає необхідність допрацьовувати конструкції безпосередньо під час будівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі