На Сумщині СБУ викрила та припинила систематичне розкрадання газу

Співробітники СБУ викрили злочинний механізм незаконного отримання приватними суб’єктами господарювання природного газу з трубопроводів підприємства державного сектору економіки – ПАТ «Сумигаз». Два приватних підприємця, зробивши на території м. Шостка несанкціоновані врізки в газорозподільну мережу, здійснювали незаконний відбір газу, чим завдавали значних економічних збитків ПАТ «Сумигаз». При цьому злочинні дії мали системний та тривалий характер.

У листопаді 2012 року у м. Шостка на території колишнього автотранспортного підприємства співробітники СБУ виявили незаконну врізку до розподільчого газопроводу ПАТ «Сумигаз». З’ясувалося, що незаконне проникнення до газопроводу, а також відбір газу здійснював місцевий підприємець, який займається пасажирськими перевезеннями, а викрадений газ він використовував для заправки шести власних автобусів.

Також наприкінці січня цього року у м. Шостка співробітники СБУ виявили ще одну незаконну врізку до розподільчого газопроводу ПАТ «Сумигаз», яку безпосередньо за місцем свого проживання зробив інший приватний підприємець. Викрадений газ зловмисник використовував для заправки легкових автомобілів, які належать йому та його знайомим.

За висновками галузевих фахівців, дії крадіїв газу, а саме: втручання у роботу газопроводів, використання несертифікованого обладнання, порушення технічних вимог при несанкціонованому підключенні до газової мережі, несли загрозу життю та здоров‘ю населення та могли спричинити аварійні ситуації.

За попередніми підрахунками фахівців ПАТ «Сумигаз», загальна вартість викраденого у такий спосіб газу склала понад 3 млн. грн. На теперішній час остаточна кількість викраденого палива, а відтак і сума завданих ПАТ «Сумигаз» збитків встановлюється в ході кримінальних проваджень, розпочатих за даними фактами органами МВС України.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов