Реклама
13:00, 21 травня 2020 р.

Як допомогти близькій людині

Реклама
Як допомогти близькій людині

Перше, що повинна зробити людина, близький якої приймає наркотики - звернутися за допомогою до фахівців. Центр Реабілітації допоможе впоратися зі стресом та направити на правильний шлях, в чому допомагає також індивідуальна психотерапія. З її допомогою ви зможете зрозуміти, як краще поводитися в стосунках з наркозалежною людиною, щоб ще більше не ускладнювати ситуацію. Спочатку треба обговорити неймовірно складне питання наркоманії в цілому, а потім приділити увагу її лікуванню.

Наркотики - це погано в будь-якому випадку!

Небагато людей розуміють, що анаша - наркотична речовина, залежність від якої розвивається більш тривалий час, ніж, наприклад, від героїну. Скільки б її не називали слабким наркотиком, роль її досить істотна, оскільки:

  • куріння зустрічається в середовищі підлітків у віці 15-16 років, коли тільки починає формуватися особистість людини, її психіка нестійка, тому будь-яке потрясіння може серйозно відбитися на становленні особистості;

  • кажуть, що анаша «сушить» мозок: в цьому виразі багато правди, адже вона дійсно знижує мозкову активність; у курців анаші спостерігається зниження пам'яті, швидка стомлюваність, погана концентрація уваги.

Втім, найвагоміший аргумент проти марихуани - це своєрідний міст, який веде на інший, страшний берег, куди без нього стрибати страшнувато. Набагато простіше відмовитися від першої сигарети, ніж після марихуани, сказати ні сильнішому наркотику, такому як героїн.

Безумовно, ні продавці наркотиків, ні наркомани не говорять новачкам про існуючу шкоду. Зате від них можна почути: «Спробуй, розслабся. Не сподобається - кинеш. Якщо робити це приблизно раз на місяць, все буде добре». Ніхто не згадує про домішки, які додаються в героїн, адже саме вони викликають у наркоманів страшне захворювання - токсичний гепатит. Звичайно ніхто не розповідає про страшну смерть, що виникає в результаті передозування, коли дихальний центр просто перестає працювати.

На жаль, багато хто вперше пробує наркотики з цікавості або за компанію, зовсім не думають про наслідки. Однак їм слід було б знати, що кайф з кожним разом скорочується до декількох секунд, а потім взагалі зникає. Тоді людина починає шукати наркотики вже не заради кайфу, а щоб полегшити стан ломки. Ломка, або абстиненція з'являється також у тих, хто вирішив приймати наркотики лише раз на місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...