Бадак рассказал, что Минаев требовал от него 25 000

На сайте ВсіСуми Александр Байдак написал блог о том, как мэр Сум Геннадий МИНАЕВ требовал у него 25 тыс. грн. и, не получив их, исключил Байдака из списка партии «Рідне місто».

Текст письма:

Ця історія, як, в принципі , більшість інших історій в нашому буденному житті, виникла зі звичайної віри в людину. Адже ВІРА — це сприйняття людиною чого-небудь (тверджень, свідчень, фактів тощо) як істинних, правдивих іноді без попередньої перевірки на основі тільки внутрішнього, суб’єктивного переконання, що не потребує більше ніяких доказів. Саме тому не в такому вже й далекому 2006 році багато хто з сумчан «Вірив Мінаєву! Вірив у Мінаєва!»

Я був одним з тих, хто свято вірив у те, що людина, яка вже збирала свої особисті речі і пакувала валізи, тікаючи від існуючої на той час влади, апріорі ніколи не зможе забути страшних часів залякування, катувань і погроз. Ніколи не зможе зламатися морально або фізично під стовпом будь-якої «вертикалі влади», тим більше коли ти знаєш, що за тобою пішли і в тебе повірили люди. На превеликий мій жаль, цією людиною був Мінаєв.

У народі кажуть: дай людині гроші і владу, а через деякий час ти зрозумієш, ким вона є насправді. Так само вийшло і з нашим героєм. Отримавши владу і відчувши смак грошей, Мінаєв змінився і з часом перетворився на звичайну «кровосісю» бюджетних коштів, людину, яка почала вважати себе носієм долі кожного і маніпулятором думок всіх, хто мешкає в нашому славетному місті.

Постійні образи на адресу тих, хто з ним не згоден або має свою особисту думку, і особиста ганебна поведінка разом зі шкідливими звичками стали просто візитною карткою Мінаєва. І навіть ті, хто знав Мінаєва давно і разом з ним стояв на барикадах, захищаючи помаранчевий майдан, перестали впізнавати і поважати його.

І «недалекий» той, хто вважає, що то Мінаєв тільки на Байдака такий злий, бо останній десь царю дорогу перейшов і «не виконав перед партією і ним особисто фінансових зобов’язань». Помиляєтесь, мої любі друзі. Бо ту життєву дорогу, яку ми всі разом будували роками, немов чорна кішка, перебіг і в кінці дороги морально низько впав сам Мінаєв. Бо пропонував Байдаку принести 25 000 гривень, щоб потім за ці гроші викреслити зі списків партії три прізвища – Федина, Рудецький і Тимчук. Але не отримав їх і викреслив самого Байдака… А все, що відбувалось далі, нібито вже всім ясно і зрозуміло.

Суди Байдаком виграні, фальсифікатори відомі, махінатори в ТВК продовжують робити свою чорну справу але залишається в мене лише тільки одне питання до всіх інших, кого я ще не згадав в цій історії. Ярова, Колдовський, Малюк, Хоруженко, Дяденко, Рогова і так далі. Що ВИ робите біля цієї смердючої купки лайна на ім’я Мінаєв? Невже ВИ і справді думаєте, що він вважає ВАС своєю командою чи своїми друзями, чи поважає ВАШУ особисту думку? Людина, яка зрадила своїх виборців у 2010 році, мене, Чалого і Скоробагатського у 2012 році, зрадить і ВАС коли прийде час.

А до чого тут історія про одне велике «Г», спитаєте ви мене? А все дуже просто, це велике «Г» все, що на сьогодні залишилось від Мінаєва. І не дай Боже комусь з нас вступити в це лайно ще раз!!!

P.S. Андрію Сокурі й Богдану Тимківу це сподобалось :- )))

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов