Автомобіль з недійсним дорученням на право керування виявлено в пункті пропуску «Бачівськ»

3 січня 2013 року в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники спільно з митниками виявили іномарку литовської реєстрації з недійсним документом.

У ході перевірки автомобіля «FORD GALAXY», який прибув у пункт пропуску, водій транспортного засобу, громадянин Російської Федерації, помітно нервувався. Як з’ясувалося, він мав на це підстави, адже пред’явив правоохоронцям недійсне доручення на право керування транспортним засобом.

На порушника складено відповідні процесуальні документи. Автомобіль «FORD GALAXY» 2001 року випуску вилучено встановленим порядком.

Також, цього ж дня, в пункті пропуску «Бачівськ» під час прикордонно-митного контролю автомобіля «MITSUBISHI GALANT V6-24» великобританської реєстрації виявлено, що номер кузову даного транспортного засобу не відповідає запису в реєстраційному документі.

Громадянин Молдови, який в’їжджав до України, в пункті пропуску для проходження контролю спрямував свій автомобіль спрощеною смугою руху. Однак, виходячи з аналізу та оцінки ризиків прикордонники ініціювали виведення вищевказаного транспортного засобу для проведення більш ретельного огляду транспортного засобу та проведення поглибленої перевірки документів на автомобіль.

Під час проведення повної ідентифікації автомобіля, прикордонним нарядом виявлено неспівпадання номерів агрегатів транспортного засобу із записами в реєстраційному документі.

 Легковий автомобіль «MITSUBISHI GALANT V6-24» 1998 року випуску вилучено встановленим порядок та передано співробітникам відділення ДАІ Глухівського МВ УМВС України в Сумській області. На порушника складено відповідні процесуальні документи.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов