• Головна
  • До уваги сумчан: в Україну прийшла небезпечна гра для підлітків #Fireсhallenge
10:30, 7 жовтня 2019 р.

До уваги сумчан: в Україну прийшла небезпечна гра для підлітків #Fireсhallenge

В Україні з’явилася небезпечна гра, схожа на гру “Синій кіт”.

Основне завдання цієї гри – флешмоб, який запущений серед українських підлітків. Він називається #Firechallenge – підпали друга.

Як повідомили в поліції, цей флешмоб починає набирати популярність, і підлітки влаштовують самопідпали або підпалюють своїх друзів. Наслідуючи мотиви цього флешмобу, у Черкасах 10-річний хлопчик підпалив свою 11-річну сестру. Дитина з важкими опіками потрапила до лікарні. Інцидент трапився 28 вересня. Дівчинка потрапила до опікового відділення 1-ої міської лікарні з важкими опіками верхньої частини тулуба, розповів речник ДСНС у Черкаський області Костянтин Проценко, – пише 24 канал.

“Опіки вона отримала, коли її власноруч підпалив 10-річний брат. За попередніми даними, діти грали у гру “Підпали друга”. Такий смертельно небезпечний флешмоб має назву #Firechallenge, та стає все більше популярним серед підлітків. Діти підпалюють себе або своїх товаришів”, – розповів Проценко.

Експерти зафіксували нову хвилю пропаганди насильства у інтернеті, де знову створюються групи з депресивним контентом.

Керівник психологічної служби Управління ДСНС Леся Коротяєва наголошує:

“У підлітковому віці прірва між батьками та дітьми стає все ширшою, діти більше виховуються та набувають життєвого досвіду через мережу Інтернеті, ніж завдяки батькам, які втратили монополію на авторитет. Такий дисонанс у вихованні призводить до того що все частіше суспільство стикається із небезпеками, які виходять із нетрів інтернету. Рішення проблеми заборонними заходами веде до того, що молодь просто намагається освоїти обхідні шляхи доступу до інформації. Це не вирішення проблеми, а лише можливість зробити її невидимою для старшого покоління і наглядових інститутів. Рішення проблеми – в офлайні, в сімейному вихованні, в умінні працювати з новим типом свідомості, навику розуміння”.

Даний флешмоб дуже небезпечний, і фахівці просять провести з дітьми профілактичні бесіди, аби уникнути повторення нещасного випадку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...