Губернатор перевірив наскільки театр Щепкіна готовий прийняти дітей усієї області

Сьогодні голова облдержадміністрації проінспектував роботу Сумського обласного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна напередодні новорічно-різдвяного свята для дітей області, яке відбудеться уже завтра.

Юрій Чмирь поцікавився репертуаром театру, адже звання «академічного» вимагає високого рівня поставки та професійного акторського виконання. Звернув увагу керівник Сумщини і на комфортне перебування у приміщенні.

«До мене дійшли нарікання, що в театрі, зокрема у фойє, буває прохолодно, не розумію: чому так сталося? Ми встановили сучасну систему вентиляції та кондиціонування, що одночасно повноцінно обігріває театр у зимовий період», – зауважив Юрій Чмирь.

Він висловив незадоволення щодо злагодженості роботи адміністрації театру та будівельників.

«Сьогодні ж від директора театру я чекаю прізвище конкретної людини, яка несе відповідальність за роботу кондиціонування – інакше будуть прийматися серйозні рішення щодо менеджменту театру. Ми створили усі умови для комфортного та безпечного відпочинку людей. Чому від недбалості адміністрації закладу культури повинні страждати люди – не розумію», – підкреслив голова облдержадміністрації. 

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
141 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов