50 тисяч гривень штрафу сплатив недобросовісний власник Інтернет магазину

Здійснювалася реалізація побутових електротоварів, радіо та телеапаратури через сайт, на якому пропонувалися товари  з США, Європи та Китаю. Також підприємець надавав послуги з митного оформлення вантажів. Під час проведення спеціальних заходів, співробітники податкової міліції міста Суми виявили, що громадяни України користувалися цим інтернет-магазином та перераховували кошти на розрахункові рахунки  підприємця, який, в свою чергу, сплачувати податки не поспішав. Тому податковою службою донараховано  більше 50 тис. гривень., які йому довелося сплатити у повному обсязі.

 Як убезпечити себе від інтернет-шахраїв?

Поради податкової міліції

Щоб не бути ошуканими, громадяни повинні проявляти особливу пильність, та обережність під час придбання товарів через Інтернет та вимагати від продавця дотримання певних умов. Зокрема, продавець повинен надати споживачеві інформацію про його найменування, місцезнаходження, вартість, плату за доставку, умови оплати, основні характеристики продукції, гарантійні зобов'язання та інші послуги,  пов'язані з утриманням чи ремонтом продукції. Факт надання такої інформації повинен бути підтверджений письмово або за допомогою електронного повідомлення. Така інформація не може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. Доцільно  ці відомості зазначати безпосередньо у бланку замовлення, який повинен містити дані про назву суб'єкта господарювання, найменування товару, кількість, вартість та дату виконання замовлення, а також місцезнаходження одержувача, паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків – для фізичної особи, код та банківські реквізити – для юридичної особи.

Виконання таких умов убезпечить Вас від шахраїв. А у разі потреби, Ви завжди можете звернутися з підтверджуючими  документами про укладання незаконних  угод  до податкової міліції у м.Сумах.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
241 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов