Новий рік Україна зустрічає з новим податком

Податок на нерухомість або, як його давно охрестили у всьому світі, податок на розкіш стартує з 1 січня 2013 року. На сьогодні податкова активно працює над підготовкою до його адміністрування.

Сплачувати податок на нерухомість необхідно раз на рік. Тобто до 1 липня 2013 року усі фізичні особи-власники нерухомості, яка підлягає оподаткуванню, отримають від податкової служби повідомлення-рішення, у якому і буде вказана сума, яку треба внести до бюджету. В той же час, платник податків має право звернутися в органи податкової служби для звірки даних на основі документів, які підтверджують право власності на нерухомість.

Щодо подання декларацій, то в цьому випадку вони передбачені для юридичних осіб, тоді як фізичним належить тільки вчасно сплатити податок. Відомості, потрібні для розрахунку податку на нерухомість, податковій надають органи держреєстрації прав на нерухоме майно.

Отже оподатковуються житлова площа будинків, квартир, котеджів, кімнат у багато сімейках. Передбачені і значні пільги: не оподатковуються квартири менше120 квадратних метрів і будинки менше 250, за умови, якщо власник має одне таке приміщення.

Всі нюанси сплати податку на нерухомість регулюються статтею 265 Податкового кодексу України, а за детальним роз’ясненням можна звернути на телефонну консультаційну лінію при податковій службі 0-800-501-007 або до Центру обслуговування платників податків.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
787 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов