В обласному центрі Сумщини розпочав роботу Центр обслуговування платників податків

Червону стрічку з нагоди урочистого відкриття перерізали начальник управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Сумській області Роман Рудень, очільниця інспекції Ірина Карайон та перший заступник міського голови м. Суми Микола Войтенко. На святі почесне місце відведено платникам податків - представникам малого та середнього бізнесу.

«Сьогодні день, коли ми ще на один крок наблизилися до європейського стандартів роботи, – зазначила начальник інспекції. – Створення центру з самого початку було спрямовано виключно на індивідуальний підхід до кожного платника податків».

Центр діє за принципом «єдиного вікна», а це означає, що можна оперативно та без відвідувань зайвих кабінетів отримати необхідні послуги. Актуальна інформація, яка стане у нагоді відвідувачам, розміщена на стендах.

У центрі всі послуги надаються безоплатно, в тому числі надання податкових консультацій та адміністративних послуг, пов’язаних з оподаткуванням.

Крім того платники можуть безкоштовно отримати сертифікати ключів електронного цифрового підпису для подання звітних податкових документів у електронному вигляді.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 20.00, що стосується адміністративних послуг. Зал обслуговувань – понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
61 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов