Юрій Чмирь: «На Сумщині черга бажаючих усиновити та взяти на виховання дітей»

Сьогодні, 4 грудня, голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь взяв участь у Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини.

Відкриваючи засідання, Президент України Віктор Янукович наголосив, що на порядку денному – питання, важливе для кожної країни світу. Йдеться про захист дитини та дотримання її прав, які  тісно пов'язані з майбутнім держави. «Рік тому це питання розглядалося на аналогічній Всеукраїнській  нараді. Разом із вами ми започаткували цю традицію і напрацювали нові підходи для вирішення проблем, що накопичилися», – сказав Віктор Янукович.

«Ми надзвичайно відповідально підходимо до виконання завдань Президента України щодо попередження соціального сирітства і робимо все можливе, щоб діти Сумщини виховувалися у родинах і не потрапляли до інтернатних закладів. У 2012 році жодна дитина області не була направлена до інтернату – це наш спільний успіх», – розповів про досягнення Сумщини Юрій Чмирь.

Нагадаємо, що протягом цього року в області створено чотири будинки сімейного типу та 16 прийомних сімей. У регіоні сформовано єдиний банк потенційних прийомних батьків і батьків-вихователів.

«Сьогодні в області черга бажаючих усиновити та взяти на виховання дітей. Сумщина демонструє конструктивну та цілеспрямовану роботу в цьому напрямку, адже щасливі діти – це успішне майбутнє країни».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
63 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов