Сумський рятувальник серед кращих в Україні

 Під час святкування Дня рятівника та проведення фіналу Всеукраїнської акції "Герой-рятівник року" в місті Києві виконуючий обов’язки Міністра надзвичайних ситуацій Віталій Бут вручив кращим співробітникам Міністерства нагороди Президента України за особисту мужність, виявлену під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та високий професіоналізм.

Серед нагороджених - наш земляк, старший прапорщик служби цивільного захисту Вячеслав Філіпюк, командир відділення 2-ї самостійної державної пожежної частини м. Суми, який отримав медаль «За врятоване життя».

На рахунку В’ячеслава багато ліквідованих пожеж, надзвичайних подій та не одне врятоване життя. Один з останніх таких випадків стався 23 березня 2011 року. В м. Суми під час гасіння пожежі у багатоповерхівці по вул. Прокоф’єва за його участю було врятовано 6 людей. Ризикуючи власним життям, прапорщик Філіпюк особисто евакуював з квартири, де сталося загоряння господаря – інваліда, який був прикутий до ліжка. І цього року 11 квітня разом з колегами він врятував із небезпеки 5 людей, ліквідовуючи пожежу в багатоквартирному житловому будинку по вул. Троїцькій, 29 обласного центру.

Обравши ще у 1992-му професію пожежника, Вячеслав Філіпюк вже 20 років захищає людей від небезпек, береже їх майно від надзвичайних подій. За цей час, завдяки наполегливій праці, своїй невичерпній енергії і цілеспрямованості, він став фахівцем своєї справи, якому під силу виконати найвідповідальніші завдання, вміло організувати роботу, професійно та швидко прийняти необхідне рішення у будь-якій ситуації.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов