В Сумах в онлайн-доступе заработал Градостроительный кадастр

Управление архитектуры и градостроительства запустило в тестовом режиме Государственную геоинформационную систему «Градостроительный кадастр г. Сумы».

О перспективах использования этим веб-ресурсом подробно рассказали начальник управления архитектуры и градостроительства Андрей Кривцов и начальник отдела «Служба градостроительного кадастра» этого управления Анатолий Смолянинов во время брифинга в четверг, 18 января.

По словам руководителя отдела, градостроительный кадастр - это государственная система хранения и использования геопространственных данных о территории, административно-территориальных единицах, экологических, инженерно-геологические условия, информационных ресурсов строительных норм, государственных стандартов и правил для удовлетворения информационных потребностей субъектов градостроительной деятельности, которые пользуются территориями населенных пунктов, или предусматривают осуществление строительства.

Поэтому отдел имел целью обнародования в структуре Муниципальной геоинформационной системы действующей градостроительной документации, которая является основой для устойчивого планировочного развития города и основой для определения условий осуществления градостроительной деятельности на его территории.

Для реализации такой задачи было создано веб-приложение «Градостроительная документация г. Сумы», которое является частью геоинформационной системы и включает в себя следующие картографии слоя:

 генеральный план г. Сумы (с изменениями). Основной чертеж;

 генеральный план г. Сумы (с изменениями). План существующего города

 план зонирования территории г. Сумы. Схема планировочных ограничений;

 план зонирования территории г. Сумы. Схема зонирования территории;

 историко-архитектурный опорный план г. Сумы. Основной чертеж;

 территории и зоны охраны памятников археологии и археологических объектов, расположенных в пределах г. Сумы.

Также в веб-приложении есть инструкция пользователя, которая пригодится при пользовании им впервые.

По мнению специалистов, благодаря такому е-инструменту каждый желающий сможет легко ориентироваться в зонировании территорий, генеральному и историко-архитектурном планах областного центра.

Подытоживая, начальник управления архитектуры и градостроительства Андрей Кривцов, отметил: «Это база, на основании которой управление будет работать дальше. Дальнейшее развитие Муниципальной геоинформационной системы будет направлено на ведение и публикацию реестров. Например, адресный реестр, реестр улиц, реестр градостроительных условий и ограничений, реестр временных сооружений, реестр рекламных носителей и прочее. Также позволит отображать деятельность различных предприятий и организаций путем создания целевых слоев геоданных, в частности, коммунальных предприятий, обслуживающих организаций, общественных объединений, волонтеров и т.д.».

градостроительныйкадастр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Изложение
(0 оцінок)
Актуальность
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Будинок загорівся сьогодні близько 15.00. На місце події виїхали два пожежних автомобіля, а також наряд патрульної поліції. Пожежники уже понад годину борються з вогнем, проте ще не погасили. Причини загорання поки що встановлюються.
Новини компаній
Закінчилася акція “Драйвове ФРИЛАНС-ЛІТО для учасників Weblancer” від Visa та ПриватБанку. Фрилансери України, які співпрацюють із біржею Weblancer могли зареєструватися на сторінці weblancer.net/pb, виконати певні умови і розраховувати на призи. ПриватБанк разом із Visa розіграли: -  Годинники Apple Watch Series 4 – 3 шт. -  USB-хаби Apollo A731TH USB-C – 3 шт. -   Флеш-накопичувачи Samsung 64 GB – 3 шт. -   Термосумки GIOSTYLE Evo – 3 шт. За умовами акці...
адреси
23 вересня деякі вулиці м. Суми залишаться без світла. Планове відключення світла, за інформацією «Сумиобленерго», пов'язане з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі.
фото
Інспекцією розглянуто звернення членів сумського автокооперативу «Берізка» стосовно ситуації, яка склалась внаслідок масштабного розмиву силових земель. Заявники повідомили про шкідливу дію вод, які потрапляють з ливневої водовідвідної труби на ґрунт та в р.Псел в районі вул. Тополянської м. Сум, руйнуючи берегові схили та будівлі кооперативу. Фахівцями Інспекції, спільно з автовласниками було обстежено зазначену територію, яка розташована безпосередньо мі...
фото
Про це місцеві жителі пишуть у Телеграм-каналі “Суми live”. Деякі місця, де викрадено люки, небайдужі прикривають гілками, аби ніхто не травмувався. Таку ситуацію спостерігаємо близько місяця. Наприклад, наприкінці серпня директор водоканалу Анатолій Сагач говорив, що в день по 7-8 люків. Ми пишемо заяви в поліцію по кожному випадку. Тетяна Пляшник
Влада
Сьогодні до Білопільського районного суду Сумської області надійшло 42 матеріали відносно голови Павлівської сільської ради Т. про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за які передбачена частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів) та частиною 2 статті 172-7 Кодексу У...
Суспільство
З метою забезпечення публічної безпеки, порядку та безпеки дорожнього руху під час освячення Свято-Миколаївського храму, у суботу, 21 вересня, на вулиці Нахімова обмежать рух транспорту. Обмеження діятиме на відрізку від перехрестя «вул. Нахімова – вул. Косівщинська» до перехрестя «вул. Нахімова – вул. І. Кавалерідзе» у період із 8:00 до 14:00.
Суспільство
Сумський окружний адміністративний суд розглядає справу за позовом Інспекції щодо призупинення діяльності ДП «Попівський експериментальний завод», розташованого у с. Попівка Конотопського району, яке здійснює виробництво компоненту добавки антидетонаційної для бензинів. Влітку дане підприємство опинилося у центрі подій, коли сморід від відходів його виробництва охопив увесь Конотоп та передмістя, що викликало значний суспільний резонанс. Від конотопців до...
фото
Подія сталася сьогодні вночі. Вогонь повністю знищів автомобіль «Фольксваген», який належить родині місцевого підприємця. Автомобіль був припаркований біля будинку. В поліції дану подію кваліфікували як «Умисне знищення або пошкодження майна» і вже відкрили кримінальне провадження, в рамках якого встановлюють причини та обставини загоряння автівки, а також осіб, причетних до скоєння даного злочину.В зв’язку з чим правоохоронці звертаються до всих громадян,...