«Інтеграція переселенців на Сумщині: можливості та проблеми»

Громадська організація «Самаритяни Сумщини» допомагає переселенцям зі Сходу України та людям, що попали в складні життєві обставини вже три роки. Проект гуманітарної допомоги впроваджується Міністерством зовнішніх справ ФРН у контакті з Посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини, Спілкою Самаритян України для підтримки вимушених переселенців із зони АТО та з окупованого Криму. Підведення підсумків проекту та плани діяльності ми пропонуємо обговорити на прес-конференції.

Адреса: м. Суми, вул. Соборна, б. 37 (Палац дітей та юнацтва, к. 3/7 (3-ій поверх).

Голова правління ГО «Самаритяни Сумщини» Владислав Лазаренко поділиться особливостями роботи проекту:

- що саме та як часто отримували нужденні, в якості гуманітарної допомоги від Німеччини;

- як за допомогою ГО, переселенці на Сумщині мали змогу об’єднатися в активно діючі осередки у віддалених районах для більш дієвої інтеграції в приймаючі громади;

- чого вдалося добитися адвокасі кампаніями, які організували ВПО в регіоні;

- що керівництво ГО запланувало у подальшому та кого залучатиме для підтримки переселенців.

Про унікальну юридичну практику по захисту прав переселенців на території регіону розкаже Володимир Виноградов, юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини в Сумській області, виконавець проекту «Захист населення, що постраждало від конфлікту», який впроваджується Данською радою у справах біженців, постійно діючий партнер ГО «Самаритяни Сумщини».

На зустріч також запрошені громадські активісти, які співпрацювали з ГО в рамках проекту та представники активно діючих осередків переселенців з районів області.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
239 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует