У Сумах відкрили виставку «Україна-НАТО. Формула безпеки»

19 грудня в Конгрес-Центрі Сумського державного університету урочисто відкрили пересувну виставку, яка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору.

Зі вступним словом до заходу долучилися: голова Сумської ОДА Микола Клочко; директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова; радник зі стратегічних комунікацій Адміністрації Президента України Вільєн Підгорний та проректор з наукової роботи СумДУ Анатолій Чорноус.

«Ця виставка покликана зруйнувати міфи, які нам нав’язували багато років, аби не допустити інтеграцію України в Європейський Союз та, безпосередньо, співпраці з НАТО. Завдяки експозиціям і стендам, які тут є, ми бачимо конкретні приклади і факти підтримки Збройних сил України і наших бійців з боку НАТО», – прокоментував Голова Сумської ОДА Микола Клочко.

За словами Миколи Клочка, Сумська область зацікавлена у розвитку співпраці та координації зусиль зі структурами Альянсу в Україні, експертними колами країн-членів НАТО для підвищення рівня своєї інформаційної безпеки, підвищення її спроможності протидіяти проявам «гібридної» війни, яка ведеться РФ проти України.

Сумська обласна державна адміністрація та представники НАТО досягли домовленості щодо реалізації в Сумській області за підтримки Центру інформації та документації НАТО проектів у сфері кризових комунікацій, залучення експертів Альянсу до заходів з інформування населення регіону з питань євроатлантичної інтеграції України, розбудови контактів з представниками Трастових фондів НАТО, які опікуються питаннями реабілітації українських військовослужбовців та військовою медициною.

Організаторами виставки виступили Центр інформації та документації НАТО в Україні, Міністерство інформаційної політики України, Український кризовий медіа-центр, Центр досліджень регіональної безпеки, а також кафедра психології, політології та соціокультурних технологій та кафедра журналістики та філології СумДУ. Нагадаємо, до 22 грудня відвідати виставку можна у Конгрес-центрі Сумського державного університету, а після 22 – у бібліотеці СумДУ.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
91 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует