В Сумах не планируют оптимизировать переход возле универмага «Киев», так как там не сбивают пешеходов

Об этом в ответе на петицию относительно оптимизации перехода возле универмага «Киев» сообщили местные власти.

В своем решении они ссылаются на то, что на данном участке за последние 4 года не было зафиксировано фактов ДТП с участием пешеходов. Власти города решили, что нерегулируемый пешеходный переход и так безопасен, поэтому заниматься его оптимизацией никто не планирует.

Полный текст официального ответа на электронную петицию:

За результатами розгляду одним із профільних структурних підрозділів Сумської міської ради електронної петиції: «Оптимізувати пішохідний рух між макдональдсом і ун. Київ» повідомляємо наступне.

Протягом 2016 року питання доцільності функціонування нерегульованого пішохідного переходу через Покровську площу від ТЦ Універмаг «Київ» до закладу швидкого харчування «McDonalds» п’ять разів у різних варіаціях піднімалося громадянами міста в їх петиціях.

Пропозиції надходили як демонтувати даний пішохідний перехід, так і залишити все без змін, або ж встановити світлофорний об’єкт в даному місці.

Кожна пропозиція детально опрацьовувалася з залученням спеціалістів управління капітального будівництва та дорожнього господарства міської ради та представників поліції, до повноважень якої віднесено функції здійснення контролю за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками.

20.09.2016 року питання щодо доцільності функціонування пішохідного переходу в даному місці на виконання електронних петицій Котова В.І. та Рибалки М.В. було розглянуте на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради та прийнято рішення №497, згідно з яким автору петиції відмовлено в вирішенні питання щодо ліквідації наземного пішохідного переходу між універмагом «Київ» та закладом швидкого харчування «McDonalds».

02.11.2017 року на засіданні міської координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, яка функціонує при виконавчому комітеті Сумської міської ради як дорадчий орган, та до складу якої, серед інших, входять також представники структурних підрозділів міської ради, що опікуються дорожнім господарством в місті, управління патрульної поліції в м. Суми та депутати міської ради, розглядалося питання, підняте в депутатському запиті депутата Сумської міської ради Перепеки І.О., щодо облаштування біля закладу швидкого реагування «McDonalds» підвищеного пішохідного переходу.

Після детального обговорення даного питання, а також враховуючи інформацію управління патрульної поліції в м. Суми про відсутність протягом останніх 4-х років фактів ДТП за участю пішоходів, вирішено не ініціювати проведення будь-яких змін в режим функціонування даного нерегульованого пішохідного переходу.

З повагою міський голова         О.М. Лисенко

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
520 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует